29.11.2020 06:32 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Тарифи #Гройсман встановив не за формулою, а за домовленістю олігархів і Кабміну, – експерт. Подробиці

tarifnyi-genocid1

Насправді, немає достатніх аргументів для такої формули, що є геть не найкращим варіантом.

Про це в коментарі журналістам розповів провідний експерт з енергетичних програм і ЖКГ Сергій Дяченко, аналізуючи заяву віце-прем'єр міністра Павла Розенка, який має намір звертатися до НКРЕКП з приводу формули «Роттердам +». Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«В Україні зараз немає ринку вугілля, тому що більша частина видобутку відбувається на неконтрольованій території. Тому потрібна інша система ціноутворення, можливо, за витратами «+». Цей ринок потрібно регулювати інакше», – розповідає Дяченко.

На його переконання, не стільки грала роль формула розрахунку, скільки компроміс між олігархами, які постачають вугілля, та Кабміном.

«Вони домовилися, щодо такої ціни, а НКРЕКП просто підігнала під цю ціну формулу», – підкреслив експерт.

Незалежний експерт поділився міркуваннями щодо маршу протесту, який ініціювали представники профспілок через підвищення тарифів.

Як припустив Дяченко, протест населення проти таких тарифів буде у вигляді неплатежів.

«Ми вже це проходили в 90-ті роки. Частина населення просто перестане сплачувати комунальні послуги», – зауважив спеціаліст.

На його думку, все робиться поспіхом і дуже непродумано, тому що ціни на енергоносії мають бути збалансовані.

«У нас був дуже недооцінений газ, а зараз він переоцінений щодо інших енергоносіїв. У енергетичному еквіваленті теплоносії мають бути рівноцінними. Допустимий дисбаланс, але ж не в рази, як у нас», – резюмував Сергій Дяченко.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 7-07-2016 20:10 | Кількість переглядів 86576 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100