25.07.2021 03:15 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Парламентське регентство для Зеленского

 

У нас де факто зараз обрано президентом людину, яка у 2017 році виконувала держзамовлення уряду РФ та отримувала за це мільйони рублів.

Угода № 054-11-975/1, наявна в реєстрі субсидій федерального бюджету Росії підтверджує, що російська компанія «Грин Филмс», причетність Зеленського до якої виявило Радіо Свобода, отримала 35 млн рублів (тоді 16 млн грн) від Міністерства культури Росії.

Тому міністра оборони такому головнокомандувачу в інтересах національної безпеки має рекомендувати український парламент. Щоб не трапилося теж саме, як за часів Януковича, коли на керівні посади у військові частини призначалися особи з подвійним російським громадянством, як це було у Криму.

Більшість проголосувала за кандидата, який схильний жити за понятіями, а не законами.

Я зробив цей висновок, коли ще раз передивися відео як голосував #Зеленский.

У першому турі на прохання журналістів показати бюлетень він каже: «Развернуть не можу. Ви ж покажете за кого я голосую» (1:20). Отже цей громадянин знає, що не можна порушувати закон.
https://www.youtube.com/watch?v=sO6Qa9lhro4

А вже у другому турі цей кандидат, впевнений у перемозі, а отже наявності у нього президентської недоторканності зухвало порушив таємницю голосування. Вчинивши кримінальне правопорушення за ст. 159 ч1 ККУ
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/2304057086580721/

Після того, як журналісти зняли бюлетень кандидата, йому сказали про порушення. Лише тоді Зеленський сховав документ зі словами: «Я не показав. Ви не бачили».

Ми отримали недієздатного президента, якому було важко спілкуватися державною мовою — це ми бачили на 1+1 перед другим туром. І це не смішно, коли у 41 рік тобі треба вчитель української.

Зеленский уникає спілкування з пресою і не здатен чітко сформувати навіть кілька політичних тез у своїх виступах. Ми всі постили той папірець «Мои вопросы» на Олімпійському, з яким він дебатував.

Українці обрали президентом людину, для якого родина важливіша за будь що. Він про це сам казав, і це він продемонстрував, поїхавши на гумористичний фестиваль у Туреччину у річницю Чорнобильської трагедії.

Парламент має створити певні умови для такого президента, щоб уникнути руйнування державності.

Це не обмеження повноважень Зеленского. Це де факто регентство для недосвідченого у державній політиці.

Парламент бере на себе відповідальність за долю країни і рекомендує президенту найкращих фахівців.

Коли Зеленский навчиться азам державного управління, він завжди зможе повернути собі право без рекомендацій парламенту призначати посадовців.

Вадим Гладчук, фейсбук

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 27-04-2019 10:19 | Кількість переглядів 93375 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100