20.07.2024 06:04 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

У Верховному суді зареєстровано позов Гладчука до диктатора Зеленского про визнання протиправним та нечинним указу про розпуск парламенту. 2 фото. Відео

23 травня 2019 року редактор часопису sprotiv.org Вадим Гладчук подав та зареєстрував у канцелярії Верховного суду свій позов до проросійського диктатора Владимира Зеленского, повідомляє gladchuk.info.

Текст позову до преЗЕдента про неконституційність його указу про достроковий розпуск парламенту складено на 5 аркушах.

Призначення позачергових виборів до Верховної Ради України вже через те, що строк їх проведення виходить за межі встановленої законом періодичності, завідомо є втручанням у право на вільні вибори.

Це право передбачене статтею 3 Першого Протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ратифікованого Законом України «Про ратифікацію Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, Першого протоколу та протоколів N 2, 4, 7 та 11 до Конвенції.

Механізм формування коаліціі і припинення діяльності законодавцем не врегульований.

Але як припиняється діяльність коаліції прописано у Регламенті діючої Коаліції «Європейська Україна» — п. 3.2.5.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0001001-15

Відповідно до п. 3.2.5 зазначеного Регламенту Коаліції, до виключних повноважень Загальних Зборів Коаліції належить прийняття рішення про припинення Коаліції.

Оскільки Загальними Зборами Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна» рішення про припинення Коаліції не приймалося, зазначена Коаліція не припинялася.

Отже заяви лідерів парламентських фракцій про припинення діяльності коаліції є політичними і не можуть свідчити про припинення діяльності Коаліції «Європейська Україна».

Тому Вадим Гладчук наголошує на неконституційності, протиправності та нечинності указу ЗЕдиктатора про «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Текст позову тут:
https://sprotiv.org/69746

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-05-2019 9:24 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100