ТПУ порушує антимонопольне законодавство
Міжфракційна депутатська група „Нова Галичина” у Львівській обласній раді” звернулася до Антимонопольного комітету України з приводу рішення Тендерної палати України щодо неможливості низки вищих навчальних закладів України проводити підготовку фахівців для роботи у тендерних комісіях.
Про це повідомив член групи, член фракції НУНС в обласній раді Олег Паска на прес-конференції сьогодні.
Паска розповів, що Тендерна палата України розіслала пояснення у виконавчі органи влади про те, що готувати фахівців для роботи у тендерних комісіях у відділах освіти, культури, охорони здоров’я тощо має право тільки Тендерна палата України.
”Окрім того, Тендерна палата надіслала перелік вищих навчальних закладів України, які не мають права цього робити. До цього переліку увійшло кілька десятків найповажніших українських вишів”, — сказав Паска.
На нашу думку Паски, таким чином Тендерна палата порушує антимонопольне законодавство в галузі освіти.
„Кожен ВУЗ, наприклад, ЛНУ має ліцензії на випуск юристів. То чому ВУЗи, які готують фахівців-юристів, не мають права випускати спеціалістів знання яких стосується тільки одного закону про тендерові закупівлі та торги?”, — додав він.
Відтак Паска заявив, що „Нова Галичина” скерувала запит у Антимонопольний комітет, аби комітет вивчив питання і вирішив порушує чи не порушує Тендерна палата антимонопольне законодавство.
Паска також зауважив, що прийняття такого положення Тендерною палатою України означатиме незаконність тендерів, які були проведені до появи цього документу.
”Це означає, що всі фахівці, які брали участь в тендерах, які мали сертифікати отримані у ВУЗах, виявляється не мали права цього робити. Це може вилитися в те, що може постати питання про законність тендерів, наприклад, чи законно робилися ремонти в бюджетних закладах. Штучно створюється проблема”, — сказав Паска.
”Ми скеровуємо аналогічні документи в комісію обласної ради з питань освіти, аби вона долучилася до цієї тематики”, — підсумував він.
Коментарі
Читайте по темі
- Розробник одіозної бази Фонду держмайна розіграв 19 мільйонів Мінюсту на новий реєстр – 167141
- Укрзализныця наняла пиарщика Русанова для ведения страницы в Facebook за 117 тыс. грн в месяц – 167121
- Юрій Курбаль з «Київпастрансу» роздав родичам тендерів на 70 мільйонів. Відео – 167119
- «Укрзалізниця» замовила палива на 652 мільйони у клона «Трейд коммодіті» – 167124
- По 85 грн за кілограм, — «Київводоканал» закупив солі на мільйон – 167119
- Казнокрадство. Держшахта «Росія» купила м’яса по 4 тисячі гривень за кілограм та воду по 588 гривень за літр. Подробиці – 167106
- #Казнокрадство. Мерія Ірпеня купила ялинку за ціною в 4 рази дорожче київської. Фото – 167099
- У корупціонера Кличка замовили 15 «швидких» за завищеними цінами. Подробиці – 167105
- Артемсоль купила бумаги на 67 миллионов у экс-депутата Госдумы РФ Владимира Крупчака – 167102
- Нацгвардія готується до розгону масових акцій: замовила терміновий ремонт водометів за 10 мільйонів – 167101
- Під парасолькою Райніна, або як відкрито пиляють кошти на Харківщині. Розслідування – 167443
- Гроші не пахнуть: фірма екс-депутата Петра Перейми за майже 1 млн. грн збудує громадський туалет у Хмельницькому – 167097
- Казнокрадство по-новому. Добудовувати «Охматдит» буде компанія зі статутним капіталом 375 гривень – 167093
- НАБУ зацікавилося тендером залізниці на чверть мільярда. Подробиці – 167094
- Красти так мільярд! Укртрансгаз хоче на 13 мільярдів купити газ удвічі дорожче від ціни газу, який Нафтогаз зараз імпортує з Європи – 167101