10.01.2025 10:27 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

«Стіна плачу» навпроти вікон Омельченка

3 лютого 2006 року навпроти вікон столичних чиновників біля Київської мерії активісти Всеукраїнського об’єднання «Молодь – надія України» встановили імпровізовану «Стіну плачу», повідомляє сайт www.sprotiv.info

Таким дещо несподіваним способом столична молодь намагалася привернути увагу чиновників з Хрещатику, 36 до актуальних для киян проблем. Зокрема, кияни могли написати про наболіле незаконне будівництво у центрі столиці, висловитися щодо очікуваного весною кількаразового підвищення цін на проїзд у метро, оцінити якість житлово – комунальних послуг та розповісти про температуру у своїх оселях, залишити пропозиції з розв’язання транспортних заторів, написати і свої побажання 67 – річному діду Олександру Омельченку до його виходу на пенсію.

Найбільший ажіотаж у мешканців столиці викликав розділ «весняне кількаразове підвищення цін на проїзд у метро».

Відомо, що чи не на всіх станціях київського метрополітену додатково на виходах встановлено турнікети, що обладнані спеціальними пристроями для зчитування нових безконтактних карток. Таким чином, за словами голови ВМО «Молодь – надія України» Вадима Гладчука, «омельченківці» після виборів готуються до впровадження нових тарифів на проїзд у метро для киян: громадяни будуть платити за час перебування у метро, кількість пересадок та за довжину маршруту своєї подорожі.

Понад три десятки киян, що залишили свої дописи у цьому розділі були лаконічні – писали «негативно», «не треба підвищувати», «не згоден».

Десь за 20 хвилин від початку акції до стендів на Хрещатику підійшов один з колишніх керівників столиці – Іван Салій. Він у розділі «якість житлово — комунальних послуг» написав наступне: «Сан Санич! Черчілль виграв війну – не обрали. Коль об’єднав Німеччину – не обрали. Єльцин красиво відійшов. Молодість проходить, старість дає лише просвітління. Станьте радником В. Кличка».

Ще у цій секції київської «Стіни плачу» мешканці столиці писали, що «якість житлово – комунальних послуг жахлива», «погана якість», «кожному сантехніку вища освіта, а не велика пляшка», «хотілося б тепла у квартирах», пропонували щоб «процентовки візували у кінці місяця домові комітети, а не тільки ЖЄКи».

Вельми актуальним виявився і розділ «транспортні затори у Києві». Деякі кияни вимагають «зменшити кількість машин. Треба щоб слуги народу їздили на метро», наполягають що «треба зробити правильні дорожні розв‘язки, зранку та увечері, неможливо доїхати до дому!!!», їм «не подобаються автомобілі на тротуарах у місті», існує і думка, що «транспортні затори через зайве будівництво». Є і конкретні скарги — «автобуси на окраїні їздять не регулярно, особливо №27 в часи пік» та питання «Де тролейбус на Хрещатику до палацу України?!».

У розділі «температура повітря під час похолодання в квартирах» київські студенти писали що «в гуртожитках на вулиці Космічна холодно», обурена киянка каліграфічним почерком вивела «прохолодно на вулиці Інститутська 13а кв12. В мене в квартирі було +10».

Головна тема у діяльності спілки «Форум порятунку Києва» щодо «незаконного будівництва в центрі столиці» зібрала наступні дописи: «сквери та парки – це частинка природи, для хто ще пам’ятає для чого вона потрібна. Бережіть здоров’я!», «нова забудова не для киян – вона псує Київ», «геть Омельченка!», «ганьба Омельченку!». А інженер будівельник Кокарев писав «як будівельник можу сказати: йде одночасно два порушення – професійне і моральне».
У спеціальному розділі «Дошка ганьби Олександра Омельченка» кияни писали наступне: «Я би Омельченка повісив на Хрещатику вниз головою», «потрібні нормальні тротуари, а не плитка що руйнується», «Омелю – до кримінальної відповідальності», «Омельченко! Європейській столиці спочатку європейські зарплати, а потім – європейські ціни на все»…

Голова ВМО «Молодь – надія України» Вадим Гладчук, що поруч проводив збір підписів на підтримку свого балотування на посаду Київського міського голови вважає що нинішній мер – Олександр Омельченко допустив чи не найбільшу помилку у своєму житті, відмовившись від місця у прохідній частині списку блоку «Наша Україна».

«Думаю, що незважаючи на задекларовану підтримку від блоків «Так!» («Наша Україна»), «Не так!» та «Діти Кучми» («Ми» Литвина) 67-річний дідусь Сашко більше ніколи не буде обраним Київським міським головою. Як бачимо з дописів на «Стіні плачу» кияни Омельченка вже не люблять. Навіть більше – ненавидять як і Кучму» — переконаний Вадим Гладчук.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 3-02-2006 16:05 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100