У борделі міняти треба не ліжка, а персонал, — Вадим Гладчук
У борделі міняти треба не ліжка, а персонал.
Куди діваються ті 135 податків в Україні (данні Світового банку), які всі платять?
Драконівські податки, які #Азаров хотів ввести у 2010 році вводить уряд Яценюка. #Яценюк вже ввів на початку року нові — 7% на ліки, на нерухомість, на #депозити.
Тепер хоче 30% #податок з покупки. Скасовує спрощену систему оподаткування для дрібних підприємців.
Ще й ліквідовує конституційні норми про безоплатну медицину та освіту. Загальним декларуванням доходів перетворючи кожного українця на злочинця.
Чому армію мусять утримувати волонтери за свої гроші? Де ж бюджетні гроші? Розкрадають авакови, купуючи неякісну обув для Національної гвардії у «своїх» фірм.
Поясніть мені як гарант Конституції (він же президент України) може сам грубо порушувати цю саму Конституцію? Адже, згідно з Основним Законом України (яким Конституція і є) — у президента не може бути ніякого бізнесу.
Але він у #Порошенко де факто є. У країні агресорі — у Росії, у Ліпецьку! Тому і зрада.
Нинішня влада — це шістки Януковича та партії регіонів, які дорвалися до корита.
Згадайте як 1 грудня 2013 року Петро Порошенко зупиняв протести Банковій. Та не міг інакше, бо він засновник партії регіонів та був міністром економіки у Азарова. Чому ви думаєте Янукович на початку 2014 року погодився призначити прем'єром Яценюка?
Нажаль Революція Гідності нічого не змінила в Україні.
Потрібен новий #Майдан. Податковий, Пенсійний, Соціальний, Європейський.
Новий Президент, а не корумпований перефарбований хряк з банди регіоналів. І повна #люстрація для всіх, хто був у злочинній владі.
Вадим Гладчук, редактор sprotiv.org
Коментарі
переглядівВсе про: 7% на ліки, Азаров, безоплатна медицина, Вадим Гладчук, декларування доходів, депозити, Конституція, Майдан, нерухомість, Петро Порошенко, податки, Порошенко, революція гідності, спрощена система оподаткування, уряд Яценюка, Яценюк
Читайте по темі
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
російські піарАси з офісу фсб рф на Банковій створили фейкову сторінку Вадима Гладчука у фейсбуці. Заява –
-
Колись московіт Іван Сусанін, навмисно завів загін Речі Посполитої у непрохідний болотистий ліс. Московіт Зеленский зробив теж саме з найкращими підрозділами ЗСУ на Курщині –
-
Гладчук заявив про позасудові страти журналістів, антикорупціонерів та громадських активістів президентом Зеленським –
-
Вадим Гладчук: український парламент — Верховну Раду України вже контролюють рашисти! Розслідування –
-
Сьомим президентом України обрано Вадима Гладчука –
-
Російський шпигун Зеленський міг таємно зустрічатися з спікером держдури Володіним у Саудівський Аравії?, — Гладчук –
-
Зеленський зумисно перетворив Бахмут на символ, виконуючи завдання свого московського куратора Патрушева, — Гладчук –
100563
-
Редактор sprotiv.org Гладчук написав заяву про звільнення через підписання Зеленським тоталітарного закону «Про медіа» –
202839
-
путін готує ядерний удар по Рівненській та Хмельницький АЕС, — Гладчук –
1288863
-
Гладчук про необхідність ночівлі військовослужбовців не у казармах, а у бомбосховищах –
86496
-
Гладчук шокований спланованим путіним масовим геноцидом мирного населення України –
87246
-
Гладчук заявляє, що російські генерали планують танковий удар на Волині, щоб відрізати Україну від західного кордону. Відео –
87862
-
Гладчук закликає безжально вбивати російських окупантів через геноцид українців –
86479
-
Історія загравання Зеленського з путіним –
86480


