Нова "партія влади" Ющенка формується по-радянськи
"Мені не подобається те, що місцеві органи влади, зокрема в Чернівецькій області, починають працювати з активними членами УНП. Головним аргументом при цьому називають те, що "партія непрохідна, але от ви — такий гарний політик, і тому вам треба вступати в потужнішу політичну силу". Зокрема, на одній із нарад формальний лідер "НСНУ" Роман Безсмертний сказав, що час рятувати членів УНП від УНП. Такі методи роботи не сприяють формуванню духу партнерства, тим паче, що ми є учасниками урядової коаліції", — поскаржився в інтерв’ю "Львівській газеті" лідер Української народної партії Юрій Костенко.
Серед прикладів схожих методів роботи він наводить ситуацію у місті Самбір Львівської області, де "директор однієї державної установи викликає працівницю та повідомляє, що отримав розпорядження "згори" залучити двох працівників до членства в "НСНУ" — і от, мовляв, ви активна людина, тому прошу записатися... І схожих фактів є чимало. З такими методами ми швидко повернемося до СРСР", — каже Костенко.
Відповідаючи на запитання щодо плану захисту однопартійців від такого тиску, депутат повідомив, що з приводу цього двічі спілкувався з Безсмертним. "Він переконував, що в усьому винуваті місцеві чиновники. Але я в політиці вже 16 років і знаю, як говорять у вічі одне, а телефоном дають інші вказівки", — підсумував Юрій Костенко.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
-
Вадим Столар купив дві земельні ділянки на Оболоні –
-
Нардеп Гончаренко побудував масштабну мережу “Гончаренко центрів” за рахунок агробізнесу Бахматюка –
