Телеканал «Звєзда» Міноборони РФ прибув на запрошення резидента Зеленського до Києва. Відео
Група пропагандистів російського телеканалу «Звезда», який висвітлює окупацію Донбасу, приїхала до Києва на запрошення президента Зеленського, повідомляє 40ka.info.
Відповідне відео рупори Кремля опублікували на своєму сайті, зазначивши, що візитом відповіли на запрошення президента України Володимира Зеленського, озвучене на «нормандському саміті» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).
«Наша знімальна група летить до Києва. Пан президент Володимир Зеленський на пресконференції сам запросив журналістів у гості. Ми вирішили перевірити, чи тримає він обіцянки, чи пропустять нас через митницю. Поруч зі мною оператор у повному спорядженні – техніка й мікрофон із нашим логотипом», – розповіла інформаційна спільниця російської окупації Діана Сіразі.
У своєму сюжеті пропагандистка зізналася, що раніше її колеги вже відвідували Київ під надуманими підставами: вони брехали, що їдуть на концерт, побачення або до хворої бабусі.
Що стосується нинішнього незаконного приїзду в Україну, то, за словами Сіразі, співробітниця української митниці в аеропорту нібито навіть не запитала у росіян мету їхнього візиту до Києва.
«Ну, ось ми і в центрі Києва! Я на Майдані. Правда, поки незрозуміло – чи всім російським журналістам відкрили шлях і чи надовго це?» – уїдливо похвалилася пропагандистка відвідуванням головної площі України.
Українців глибоко обурила нахабна витівка глашатаїв кремлівського режиму, і вони вибухнули обуренням у соцмережах з цього приводу.
«Просто чудово.»Звезда", видання Міноборони Раші. Зелю, вони тебе першим і похоронять", «А що, санкції з рашистських пропагандистів вже зняли?», «Домовилися з акредитаторами все-таки?», «Чому їм не сидиться на Росії?», «Це ж наші люди з того боку. Бурятські повстанці й шахтарі Рамзана», «У СІЗО №13 всім складом. Підстава – участь в терористичних організаціях (ОРДЛО). Незаконний перетин кордону в 2014—1017 роках», – обурюються люди.
«Звезда» — всеросійський державний суспільно-патріотичний телеканал. Належить медіагрупі «Звезда», яку курирує Міністерство оборони РФ за допомогою ВАТ «Телерадіокомпанія Збройних сил РФ „Зірка“.
У 2017 році відкрите акціонерне товариство „Телерадіокомпанія Збройних сил Російської Федерації“ ЗІРКА» було в списку санкцій України.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
-
Президент США Трамп анонсував зустріч з Зеленским у Давосі, але Буратіно залишається в Києві, зриваючи зусилля США зупинити геноцид українців –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –

