29.05.2020 02:53 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Репортери без кордонів оцінили здібності голови СБУ Хорошковського

reporteri bez kordoniv2Міжнародна журналістська спільнота стурбована ознаками обмеження свободи слова в Україні.

Про це в інтерв'ю Deutsche Welle  сказав представник «Репортерів» Жіль Лордет.

Президент Янукович має негайно по суті відреагувати на вимоги журналістів, які проводять акцію «Стоп цензурі», а також на звернення співробітників «5 каналу» та «ТВі», які протестують проти втрати ліцензій на мовлення, зазначив він.

Лордет називає неприйнятною ситуацію, коли керівництво Службою безпеки України доручене Валерію Хорошковському, якого пов'язують з медіа-групою «Інтер».

«Це абсолютно несумісно зі свободою слова. Тут очевидний конфлікт інтересів. Не можна бути власником медіа-групи і суміщати це з таким відповідальним мандатом як керівництво спецслужбою та членством у Вищій раді юстиції», — наголошує Лордет.

На думку Лордета, Хорошковський має піти принаймні з Вищої ради юстиції, а президент Янукович має у нинішній ситуації дати сигнал суспільству про неприпустимість економічного і політичного тиску на ЗМІ.

Лордет повідомив, що у другій половині липня делегація «Репортерів без кордонів» відвідає Україну для зустрічей з журналістами та з президентом Януковичем.

 

Читайте також:

У «5 каналу» та ТВі відібрали частоти на користь голови СБУ Хорошковського

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 10-06-2010 11:08 | Кількість переглядів 2414 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100