5.12.2020 02:03 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Мирослава Гонгадзе подасть до Європейського суду

Вдова журналіста Мирослава Гонгадзе наполягає на тому, що судовий процес над генералом Олексієм Пукачем має бути відкритим.

«Суспільство повинне про це знати, і Конституцією передбачені права потерпілих, передбачена відкритість судового процесу...», — сказала вона в інтерв’ю Радіо Свобода.

Мирослава Гонгадзе додала, що вона звертатиметься до Європейського суду з прав людини з вимогою про необхідність відкритості цього судового процесу і буде клопотати про те, що український суд порушив її права як потерпілої у цьому процесі.

Говорячи про допит Пукача в суді, Мирослава Гонгадзе зазначила, що його свідчення – не нові, і їх необхідно перевіряти.

«І як Кучма, так і Литвин, так і Джига – вони всі ще на свободі, всі ще живі, і вони повинні свідчити у судовому процесі, саме у цьому судовому процесі!», — сказала вона.

«Генерал Пукач сьогодні не розкаюється, а переконує суд, що діяв правомірно, вбивши Георгія. Пукача однозначно мають покарати довічним ув’язненням. Але принциповим у цьому процесі є не так доказ провини Пукача, як виявлення і притягнення до відповідальності безпосередніх замовників вбивства Георгія», — додала вдова жураніста.

Як відомо, представник інтересів у суді вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко заявила, що Пукач на засіданні суду у вівторок назвав ті ж прізвища замовників убивства Гонгадзе, які називав у ході досудового слідства, зокрема, Кучми, Кравченка і Литвина.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 1-09-2011 9:13 | Кількість переглядів 51792 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100