22.05.2024 21:13 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Син Ющенка судиться за автовокзал в Івано-Франківську

Син екс-президента Віктора Ющенка Андрій не може поділити зі своїм бізнес-партнером автовокзал в Івано-Франківську.

Про це  йдеться у сюжеті ТСН.

За нього Ющенко майже півроку бореться із бізнесменом Романом Михайлюком.

«Все, що треба було довести судові — все довели. Правоохоронні органи не ворушать пальцем. Змінили рахунки, було декілька бухгалтерій. Я співвласник цієї компанії, і я би не хотів, щоб таке відбувалося», — пояснив Ющенко-молодший.

Михайлюк запевняє, що Ющенко на автовокзалі, через який вони воюють, не був жодного разу.

Чоловік також розповів, що знає Андрія з юності. 2003-го розпочинав бізнес разом з 16-річним тоді хлопцем та його мамою Світланою.

Саме мати і її другий чоловік потроху вводили Андрія у справу, згадує Михайлюк і показує документи із підписами Ющенка-молодшого. Згідно з ними, спочатку у фірми було чотири власники, їм належало по 25% акцій. 2008-го власність розподілили між Ющенком і дружиною Михайлюка — вони стали володіти вокзалом порівну.

А торік один із колишніх партнерів передумав, і раптом передав чверть акцій, які йому вже не належали, на користь Ющенка. Так Андрій заволодів контрольним пакетом акцій.

«Тут коментувати вже нічого. Все відбулося у незаконний спосіб, все відбулося з допомогою судової гілки влади. Відбувся елементарний бандитизм. Це я називаю рейдерством, нічим іншим», — заявив Михайлюк.

Однак Андрій переконаний, що правда на його боці.

«Я про ситуацію абсолютно не хвилююсь, бо я там захищений з усіх сторін. Захищений в тому плані, що я діяв за законом весь цей час. Судові позови я всі виграв. І зараз справа лежить у прокуратурі», — запевнив Ющенко, назвавши Михайлюка аферистом.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 26-02-2013 22:01 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100