21.01.2021 00:46 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Телеканал TVi продають Медведчуку?

Телеканал ТВі найближчим часом змінить власника, оскільки відчуває серйозні фінансові труднощі.

Подейкують, що аудит виявив на ТВі великі розкрадання фінансових коштів. На даний момент продаж каналу — це єдиний спосіб його збереження і можливість для нинішнього керівництва піти від відповідальності.

До речі, Миколу Княжицького фактично усунули від керівництва ТВі, у досить жорсткій формі висловивши невдоволення результатами його управління. Не допомогло Княжицькому і те, що він до останнього намагався активно впливати на ситуацію, використовуючи для цього власний статус народного депутата — днями його офіційно вивели з Редакційної ради ТВі.

Цікаво, що покупці каналу вже визначені. Ними стануть колишній глава адміністрації президента Кучми Віктор Медведчук і структури, пов’язані з «Газпромом». Переговори про продаж каналу увійшли в активну фазу і, можна прогнозувати, закінчаться успішно.

Як повідомляє джерело, планується, що ТВі увійде в один медіа-холдинг з новою газетою «Вісті», яку запускає Ігор Гужва. Нагадаємо, що в пресі давно мусувалася інформація про те, що проект колишнього редактора «Сегодня» фінансують росіяни.

Але схоже, що на цих покупках нові інвестори ТВі зупинятися не збираються. За наявною інформацією, вони ще розглядають можливість придбання впливового українського інтернет-агентства.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 19-04-2013 8:47 | Кількість переглядів 663 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100