18.04.2024 23:20 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

ЄДАПС знову у грі — Грицак отримав 295 мільйонів з державного бюджету

Державна міграційна служба 20 грудня акцептувала пропозицію ПАТ «КП ОТІ» на послуги із створення Єдиного державного демографічного реєстру, системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», передають «Наші гроші».

Як зазначається, вартість угоди, яку мають укласти найближчими днями, становить 295,10 млн гривень. Гроші на закупівлю виділено з державного бюджету минулого тижня. Бюджетний комітет Верховної ради проголосував за відповідні зміни до бюджету, які представляв заступник голови ДМС Василь Грицак.

Акціонером «КП ОТІ», яка входить в концерн «ЄДАПС», є ТОВ «ЄДАПС». Засновником цієї фірми є офшор «Cib investment fund ltd». Цей офшор також є власником фірми «ЮС-Дизайн», на яку голова консультативної ради концерну «ЄДАПС» Юрій Сидоренко зареєстрував свої патенти на закордонні паспорти та акцизні марки.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», що ДМС пояснила потребою освоїти кошти до кінця 2013 року. Разом з тим держслужба ніяк не пояснила вибір «КП ОТІ» у якості виконавця проекту.

Раніше повідомлялося, літом цього року уряд та Верховна рада прийняла кілька рішень, спрямованих на видалення «ЄДАПСу» з ринку виготовлення державних документів.

Державні замовлення на ці бланки було передано поліграфкомбінату «Україна», який перейшов у відання Нацбанку України.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-12-2013 15:33 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100