7.12.2022 04:41 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Дзиндзя плювком поставив ДАІшнику синець. Висунуто звинувачення

Журналісту «Дорожнього контролю» Андрію Дзиндзі вручили нову підозру – за плювок в обличчя інспектору ДАІ рік тому, у результаті чого ДАІшник був госпіталізований.

Як повідомляє «Дорожній контроль», 8 січня 2014 року старший слідчий ГУВС Києва Б.І. Яворський вручив Дзиндзі підозру в тому, що журналіст 23 січня 2013 року плюнув в обличчя інспектору ДАІ Мусі А.А,. у результаті чого ДАІшник був госпіталізований із легкими тілесними ушкодженнями.

«Згідно з висновком експерта №474 від 22.03.2013 року, результати судово-медичного обстеження й надана медична документація свідчить про те, що при зверненні по медичну допомогу 23.01.2013 року о 20:10 у громадянина Мухи Олександра Анатолійовича виявлено тілесні ушкодження у вигляді синця», — пише слідчий Яворський у підозрі у вчиненні злочину.

«Таким чином, Дзиндзя А.І. своїми умисними діями, які виразилися в завдачі легких тілесних ушкоджень співробітнику правоохоронного органа у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків, вчинив кримінальний злочин, передбачений ч.2 ст.354 КК України», — вказує Яворський, висновок якого затвердив прокурор прокуратури Києва О.О. Мироненко.

«Дорожній контроль» уточнює, що конфлікт між Дзиндзею та інспектором Олександром Мухою виник о 10:30 вказаного дня на ґрунті того, що ДАІшник намагався незаконно забрати транспортний засіб на приватний штрафмайданчик ТОВ « ОЛЛІН-ПЛЮС», який «приносить десятки мільйонів гривень керівництву МВС».

«Після того як аргументи не були почуті, Дзиндзя не витримав і плюнув в обличчя інспектору ДАІ», — пояснює ДК.

У свою чергу, Муха повалив на землю Дзиндзю «і кілька разів його вдарив», підкреслює видання.

Після того, як на місце приїхало керівництво «Дорожнього контролю» і керівництво полку ДАІ Києва, конфлікт був розв’язаний. Муха і Дзиндзя відмовилися від взаємних претензій.  Але вже ввечері стало відомо, що Муха звернувся до лікарні й був госпіталізований.

«Дорожній контроль» упевнений, що в ДАІ хотіли «намалювати» інспектору «легкі тілесні ушкодження», але після новини про це керівництво ДАІ висміяли й тема затихла.

«Пізніше Андрію Дзиндзі на особистий мобільний подзвонив заступник начальника полку ДАІ Києва Тищенко В.В. і став погрожувати журналісту „ДК“ особистою розправою. Тепер же, через рівно рік, ГУВС Києва порушує кримінальну справу з цього приводу», — заявляє ДК.

"Мета таких дій зрозуміла — якщо все ж таки запрацює «закон про амністію», Андрій Дзиндзя вийде на волю, а МВС цього допустити ніяк не може. Тому якщо журналіста «ДК» випустять за «штурм Банкової», то одразу ж посадять за «синець від плювка», — вважає видання.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 9-01-2014 16:49 | Кількість переглядів 88142 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100