2.03.2024 03:19 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Януковича, Азарова, Портнова та низку депутатів-регіоналів вимагають притягнути до кримінальної відповідальності за наклеп і екстремізм

Громадська ініціатива «Народ проти наклепників та екстремістів», створена 22 січня 2014 року з нагоди набуття чинності законом про кримінальну відповідальність за екстремізм та наклеп, вимагає притягнути до кримінальної відповідальності за статтями «Наклеп» та «Екстремістська діяльність» Віктора Януковича, Миколу Азарова, Андрія Портнова, Євгена Баліцького, Сергія Горохова, Арсена Клінчаєва, Володимира Олійника, Володимира Сальдо, Михайла Чечетова, а також іноземних агентів Вадима Колесніченка та Олега Царьова. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сторінці ініціативи у мережі Facebook (www.facebook.com/extremism).

Екстремістська риторика влади дорого коштує українському народові, підбурюючи силовиків до розправи над протестувальниками – наголошується в заяві громадської ініціативи «Народ проти наклепників та екстремістів». Екстремізм влади обертається смертями людей на вулицях, сотнями скалічених у вуличних боях громадян: «Ми чуємо подібні наклепи та екстремістські заклики представників влади вже не перший місяць. Ми переконані, що саме радикальний екстремізм керівництва держави є причиною спроби повалення конституційного демократичного ладу 16 січня 2014 року групою заколотників під виглядом «засідання Верховної Ради України» та подальших масових безладів, що відбуваються зараз в центрі Києва. Ми переконані, що високопоставлені представники режиму Януковича не можуть робити відверто наклепницьких та екстремістських заяв інакше ніж зі згоди президента Віктора Януковича, який лицемірно закликає народ до миру, при цьому не дезавуюючи екстремістських виступів свого почту».

«Прем'єр-міністр України Микола Азаров, один з керівників адміністрації президента Андрій Портнов, а також депутати від партії регіонів Арсен Клінчаєв, Михайло Чечетов, Володимир Сальдо, Євген Баліцький по-наклепницьки називають учасників мирних зібрань в центрі Києва терористами, злочинцями і навіть «мародерами», зводять наклепи на лідерів парламентської опозиції, голослівно і бездоказово обвинувачуючи їх у злочинних діях, спрямованих на силове захоплення влади, у фінансуванні тероризму, тощо, закликають до повалення конституційних засад народовладдя в Україні, до ліквідації громадянських свобод і створення диктатури та поліцейської держави, до позасудових арештів тисяч мирних протестувальників» – стверджується у заяві.

Громадська ініціатива «Народ проти наклепників та екстремістів» зазначає, що депутат Сергій Горохов поширює наклепницькі обвинувачення у особливо тяжкому злочині, державній зраді, на адресу журналіста «Української правди» Сергія Лещенка: «Такі дії Сергія Горохова за законом Колесніченка-Олійника тягнуть на два роки тюрми».

На думку активістів, зараз подібні наклепники, екстремісти та іноземні агенти Росії масово та безкарно поширюють наклепи на мирно протестуючих громадян України, лідерів парламентської опозиції, журналістів: «Ми знаємо, що депутати-регіонали Колесніченко та Царьов, любителі називати громадських діячів «іноземними агентами», є агентами Путіна, оскільки вони разом з двома іншими регіоналами Ківаловим та Шенцевим отримали від Володимира Путіна державні нагороди Російської Федерації – медаль Пушкіна».

У заяві також зазначено: «Для нас не є несподіванкою наклепницька та екстремістська діяльність діячів режиму Януковича. Адже сам нинішній президент Віктор Янукович у 2004 році закликав народ до масових акцій непокори. Такі дії за законом Колесніченка-Олійника, який підписав Янукович, можуть розцінюватися як екстремістська діяльність і каратися тюрмою на три роки. А Володимир Олійник, один із співавторів одіозного закону та голова лічильної комісії, яка нарахувала 235 піднятих рук в залі, де не було і сотні депутатів провладної більшості, у інтерв'ю журналістам сам визнав себе наклепником та екстремістом, бо він кричав «Зека геть!» під час помаранчевої революції».

Громадська ініціатива «Народ проти наклепників та екстремістів» позиціонується як спільнота прихильників правопорядку в Україні, які ловлять на слові можливих наклепників та екстремістів.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 23-01-2014 15:27 | Кількість переглядів 8764 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100