20.05.2024 08:55 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Якименко з СБУ тепер вважає повставших українців терористами — їх військові вбиватимуть тисячами. Відео

 

Служба безпеки спільно з Антитерористичним центром заявили, що розпочинають «антитерористичну операцію» на території України.

Про це говориться у відеозверненні голови СБУ Олександра Якименко.

 

 

Антитерористична операція, згідно з чинним законодавством, може супроводжуватися проникненням міліції в квартири без рішення суду і знешкодженням передбачуваних терористів.

Також нас чекає: перевірка громадян, огляд речей, проникнення в квартири без санкції суду, включаючи знешкодження терористів — пряма норма на фізичну ліквідацію осіб, яких вважають терористами (звісно це всі хто, наприклад, ходив на Майдан та кричав «Геть Януковича»).

До речі, Міністерство оборони заявляє про те, що військовослужбовці Збройних сил можуть взяти участь у здійсненні антитерористичних операцій в країні.

Про це йдеться в повідомленні відомства, розповсюдженому 19 лютого 2014 року.

У міністра-регіонала Павла Лебедева зазначили, що згідно зі статтею 15 Закону, у районі проведення антитерористичної операції військовослужбовці ЗСУ мають право:

— застосовувати відповідно до законодавства України зброю і спеціальні засоби;

— затримувати і доставляти в органи внутрішніх справ осіб, які вчинили або вчиняють правопорушення чи інші дії;

— перевіряти у громадян і посадових осіб документи, що посвідчують особу, а в разі відсутності документів – затримувати їх для встановлення особи;

— здійснювати в районі проведення антитерористичної операції особистий догляд громадян, огляд речей, що при них знаходяться, транспортних засобів і речей, які ними перевозяться;

— тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах.

 

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 19-02-2014 20:01 | Кількість переглядів 22801 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100