24.06.2021 08:47 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Цензура. На подію з #Порошенко не пустили журналістів, звинувативши у злочинах. Подробиці

Poroshenko-Yanukovich1

Деяких представників засобів масової інформації не пропустили на урочисте відкриття телевежі на Карачуні під Слов'янськом, звинувативши їх в низці кримінальних правопорушень.

Про це розповів журналіст «Громадського ТБ Донбасу» (ОТВД), повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Журналістів централізовано привезли на Карачун з Краматорська.

Після прибуття всіх журналістів перевірили на наявність небезпечних предметів, документів, а після провели обшук з собакою.

Після закінчення обшуків і перевірки в базі даних невідомий чоловік попросив чотирьох журналістів повернутися в автобус, заборонивши таким чином відвідувати захід.

Серед них виявилися кореспонденти «Еспрессо», журналіста телеканалу «До ТеБе», журналісти з місцевого видання, а також оператор ОТВД.

Як передає оператор ОТВД, їм пояснили, що не пропускають на відкриття телевежі, бо їхні імена нібито внесені в базу даних осіб, розшукуваних в зв'язку з порушенням законодавства.

Трьох із чотирьох затриманих звинуватили в шахрайстві з кредитними картками, незаконному зберіганні зброї та участі в круглому столі з бойовиком Ігорем Гіркиним. Четвертому журналістові не назвали причину затримання.

В автобусі представники ЗМІ пробули 4 години.

При цьому, після закінчення заходу і того, як гору Карачун залишив президент Петро Порошенко, затриманих журналістів разом з іншими представниками ЗМІ відвезли назад в Краматорськ, так нічого і не пояснивши.

Офіційних звинувачень пред'явлено не було, журналісти були відпущені після приїзду до Краматорська.

У редакції телеканалу «До ТеБе» заявили, що їхній журналіст Павло Палагута був акредитований на подію.

«Філія Національної телекомпанії України „Донецька регіональна дирекція“ висловлює занепокоєння у зв'язку з цим фактом і вважає неприпустимим вибірковість в допущенні журналістів на відкриті офіційні заходи за участю Гаранта Конституції України», — сказано в заяві.

«Відкриття вежі відбулося в кращих совкових традиціях. Чекати Порошенка ТРИ години, щоб запустити сигнал, А врешті журналістів не впустили на запуск, бо маленька кімната апаратної. Ну, брешу, до п'ять камер таки пустили, А журналістів було цілий великий автобус. І чекали три години не в теплому автобусі, бо за правилами безпеки треба було звільнити для президента територію від транспорту.
І спочатку навіть не хотіли впускати в намет для зігріву, про що я писала в минулому пості.
Так от, після відкриття теж не впустили в апаратну, щоб хоча б фото зробити, бо всіх погнали в автобус», пише у фейсбук журналіст Мар'яна П'єцух.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 6-12-2016 16:40 | Кількість переглядів 118005 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100