13.07.2020 07:41 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

#Україна – одна із 7 країн, які не провели розслідування після панамського скандалу з офшорами. Відео

На жаль, питання офшорів президента та інших високопосадовців в Україні взагалі не розслідується. Таку думку висловив народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Я побачив, що у роботі НАЗК відбуваються певні маніпуляції, тому і відмовився від членства у цьому агентстві. На сьогодні, той склад НАЗК, який існує, не влаштовує більшість громадян. Адже там є допустимими певні компроміси та підлаштованість під владу», – зазначив Чумак.

Так, продовжує нардеп, наглядним прикладом є ситуація із садибою Петра Порошенка, яка розташоване на іспанському узбережжі.

«Ця власність президента України записана на якийсь із його офшорів, після чого НАЗК говорить, що це не є власним майном Порошенка. Але такого не може бути. Якщо людина проводить певний вільний час у такому місці, і не використовує його для виробництва, то це вважається приватною власністю», – пояснив Чумак.

Також він зауважив, що, на жаль, питання офшорів президента в Україні взагалі не розслідується.

«Україна є однією із 7 країн зі всього світу, яка після панамського скандалу не почала розслідування щодо офшорів своїх високопосадовців. І це, на мою думку, є великою ганьбою», – констатував Віктор Чумак.

3 квітня 2016 року міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) в межах проекту «Панамський архів» (Panama Papers) опублікував масштабне розслідування про офшори сотень світових політиків, бізнесменів, спортсменів та діячів культури.

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 9-09-2017 17:25 | Кількість переглядів 120407 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100