19.07.2024 01:28 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Нові правила сексу в Україні, або Закон «Про тримання свічки сусідам». Сатира

 

Секс і сексуальність — загроза державній безпеці України.

Після того, як українці зізналися, що секс їх у принципі не цікавить (за дослідженням соціологічної групи “Рейтинг”, у переліку речей, які приносять українцям радість, секс — на 18-му місці після телевізора, Інтернету і прибирання в хаті) влада напередодні виборів вирішила піти на зустріч коханим виборцям і добити цю гріховну річ остаточно.

Відтак, оновивши Кримінальний кодекс, до буцегарні обіцяли садити кожного, хто не отримав чіткої згоди на секс (вагінальний, анальний, оральний, із використанням живих і неживих предметів) від іншого живого тіла, або ж учинив щось сексуальне в його/її/їхньої присутності.

Особливо жорстко пообіцяли карати тих, хто вчинив злочинні сексуальні діяння щодо свого чоловіка, дружини, коханки, коханця чи всіх їх разом узятих.

 

Тепер, відповідно до нововведень, будь-яка особа після інтиму чи перебування в інтимному становищі може написати заяву, що не давала на це згоди, й покарати свого сексуального кривдника 15-ма роками ув’язнення.

ПРОТЕ, всі ці красиві речі стануть можливими, ЯКЩО громадянин, громадянка чи гендерно рівне «воно» України матимуть можливість фактологічно підтвердити завдану їм сексуальну шкоду та перебуватимуть під твердим захистом букви закону.

Саме тому, твердо усвідомлюючи свій громадянський обов’язок перед українським народом, щиро бажаючи докластися до знегріховлення України, ми вважаємо за честь запропонувати державній владі Проект Закону України «Про тримання свічки сусідам» (щодо запобігання сексу та сексуальності на території України).

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

про тримання свічки сусідам (щодо запобігання сексу та сексуальності на території України)

Верховна Рада України, ґрунтуючись на Європейській хартії монашок-грішниць, керуючись оцінкою та рекомендаціями Верховного комісара ОБСЄ з питань орально-анального вторгнення, приймає цей Закон.

Розділ І. Загальні засади

Стаття 1. Секс і сексуальність — загроза державній безпеці України

Секс і сексуальність — гріховні діяння, які історично впродовж багатьох століть здійснюються на території України, спричиняють страждання абсолютної більшості населення України та є базовим системоутворюючим складником огріховлення українців.
Джерелом походження сексу та сексуальності як загрози національній безпеці України є гріховницьке самовизначення членів української нації, котрі внаслідок тяжких душевних травм у дитячому віці несвідомо зійшли із праведного шляху.
Секс і сексуальність є вбивчим елементом конституційного ладу України як унітарної держави.
Спроби масового й регулярного поширення сексу та сексуальності на національному рівні всупереч Конституції України і встановленій конституційній процедурі є діями, спрямованими на розпалювання гендерно нерівної ворожнечі, статевий розкол країни, порушення конституційного ладу і цілісності України.
Публічна організація сексу чи сексуальності є неприпустимими.
Стаття 2. Допустимі норми сексу та сексуальності на території України

Будь-які дії сексуального характеру (вагінальні, анальні, оральні, вербальні, невербальні) вчинені без добровільної згоди особи кваліфікуються як зґвалтування чи сексуальне насильство.
Використання особою одягу, який оголює тіло більш як на 2 см або дає уяву про силует, кваліфікується як вчинення сексуального насильства щодо особи, котра перебуває поруч або спостерігає за тілом із відстані до 1 км.
Використання особою слів, поглядів, жестів, поз, запахів, думок та уявлень, які можуть трактуватися як сексуальні, у присутності однієї чи більше осіб, кваліфікуються як сексуальне насильство.
Згода особи на гріховне діяння (секс чи сексуальність) з іншою особою вважається однозначною, якщо вона оголошена у присутності щонайменше двох свідків, відзнята на відеокамеру, підтверджена аудіозаписом або ж видряпана на спині сексуального партнера.
Згоду на секс слід вважати однозначною, якщо перед початком та по завершенню гріховного діяння (сексу чи сексуальності), вона затверджена підписами всіх сторін-учасників, підкріплена флюорографією, випискою від терапевта, довідкою від дільничого поліцейського та печаткою нотаріуса.
Згода на секс може бути анульованою, якщо в процесі гріховного діяння один із грішників фізично запевнить нотаріуса у твердому й щирому бажанні завершити гріхоскоєння.
Використання неживих предметів під час гріховного діяння дозволяється винятково у присутності лікаря-хірурга та за наявності спеціальної угоди, укладеної між партнерами та попередньо завіреної нотаріусом.
Розділ 2. Регуляція суспільної поведінки

Стаття 3. Створення органів-регуляторів суспільної поведінки

Першого дня після оприлюднення тексту цього закону мають бути створені Національне антисексуальне бюро України (НАБУ), Національне агентство з питань зловживання камасутрою (НАЗК) і Спеціальна антисексуальна прокуратура (САП).
Першого дня після оприлюднення тексту цього закону Верховна Рада України повинна проголосувати за звернення до СММ ОБСЄ (Спеціальної мінетної місії ОБСЄ) із проханням про доставлення в Україну незалежних гендерно рівних антисексуальних спостерігачів.
Першого дня після оприлюднення тексту цього закону Верховна Рада України повинна:
– обрати антисексуального міністра України,
– створити постійний парламентський Комітет з питань запобігання сексу та сексуальності,
– створити спеціальну експертну Комісію з питань контролю за якістю сексу та прийому актів виконаних робіт,
– створити Держсексінспекцію у структурі Державної фіскальної служби України й розробити загальнонаціональну систему штрафування за неякісне проведення сексу чи сексуальних робіт за попередньою добровільною згодою партнера/партнерки,
– впровадити обов’язковість попередніх заявок на секс через систему «Прозорро» з її обов’язковим публічним обговоренням,
– оголосити 2020-й Роком без сексу в Україні,
– виділити 69 млрд грн на антисексуальний фонд Президента України,
– удвічі збільшити кількість нардепів-радикалів у ВРУ,
– упровадити Антисексуальну експертизу шкільних підручників,
– організувати щорічну президентську премію за найстаранніше утримування від сексу,
– впровадити воєнний податок на секс.
Стаття 3. Покарання за нелегітимну гріховну діяльність

Особи, котрі вчинили секс або сексуальну діяльність стосовно живого тіла, яке не дало на це добровільної однозначної згоди, караються позбавленням волі на 10 років й зобов’язанням носити паранджу протягом всього терміну ув’язнення.
Особи, котрі публічно вчинили секс або сексуальну діяльність, караються позбавленням волі терміном на 15 років й зобов’язанням вбиратися у рясу протягом всього терміну ув’язнення.
Особи, котрі вчинили злочинне діяння, передбачене пунктом 1, разом з обтяжуючими обставинами (перебування у шлюбі чи громадянських стосунках із постраждалим/постраждалою, обіцяні й не куплені постраждалому/постраждалій шуба/автівка/айфон, застосування неживих предметів особливо великого розміру — понад 30 см завдовжки та понад 10 см завширшки), караються позбавленням волі на 20 років із позбавленням подальшого права на секс чи сексуальну поведінку.
Особи, котрі повторно скоїли злочини, передбачені пунктами 1, 2, 3, підлягають негайній публічній кастрації з правом оскаржити вирок після його виконання.
Стаття 5. Права й обов’язки громадянина

Усвідомлюючи свій громадянський обов’язок перед українським народом, щиро бажаючи докластися до знегріховлення України, кожен громадянин України зобов’язаний прибути до помешкання сусіда за першою його вимогою задля засвідчення добровільної й однозначної згоди на секс із подальшим триманням свічки протягом скоєння гріховного акту.
Кожен громадянин України має право на залучення сусіда до скоєння гріховного акту на час, який необхідний для цього.
Контроль за виконанням Закону покласти на підписантів коаліційної угоди Верховної Ради України VII скликання.

 

Яна Федюра, Вголос, Ua3.info

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 14-01-2019 15:41 | Кількість переглядів 41234 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100