30.05.2024 05:45 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Чонгар. Арбатка. Суха дамба. А при чому тут верховний головнокомандувач Theля? Розслідування

Чонгар. Арбатка. Суха дамба.
Ми стояли під Кримом, і нашою задачею було стримати наступ ворога протягом 15-ти хвилин, поки наша арта заряджатиме стволи...
А потім ми мали хутко забиратися з перешийка, який артилерія мала перетворити на пекло. Разом з російським металобрухтом, що ризикнув би піти «на» Україну.
Перешийок — це кілька вузьких доріг, де легко бити ворожу техніку. Досить спалити першу «коробочку», щоб рух застопорився.
Плюс дороги ми мінували.
До чого це все? А до того, що така оборона була в 2014-му році.
І не може не виникнути питання, де все це ділося в році 2022-му, особливо тоді, коли іноземна розвідка попереджала про скоре реальне вторгнення?
Чому мошкварня стройовими колонами дійшла аж до Каховки?
А при чому тут верховний головнокомандувач Theля?
Тепер починається, на мій погляд, найцікавіше. Те, що могло кардинально повпливати на хід бойових дій. Найбільша загадка цієї війни!
Міст з Криму в районі Чонгара, перешийок в районі Каланчака і Чаплинки, міст в Херсоні були вже дуже давно заміновані Україною. Підготовка до можливого нападу з боку Криму очікувалась ще з 14 року. Проводились регулярні навчання на цьому напрямку, відпрацьовувалась висадка ворожого десанту в цьому регіоні і тд. Проходили регулярні інспекції і перевірки працездатності цього мінування. Плани оборони під час можливого нападу з Криму передбачали підрив мосту на Чонгар в ПЕРШУ ЧЕРГУ! По перешийку танки мали підриватися на мінних полях. Все це мало звести на нуль спробу швидкого нападу на Херсонщину. Але вибухів чомусь не було...
Техніка мордора майже безперешкодно зайшла на материк, окупувала Генічеськ, Херсон, Каховку і пішла на Маріуполь. Таким чином Марік отримав удар одразу з трьох боків: від Криму з заходу, від «днр» зі сходу і флотом з півдня. Я не знаю, хто був відповідальний за розмінування. Скоріш за все ця інфа цілком таємна. Її неможливо знайти в інтернеті. Але чи могла диверсія такого масштабу пройти без відома президента? Тим більше, що президент, як і вся верхушка влади про це мовчать. Як, ніби навмисно зміщують фокус ротом Люсі і решти «експертів».
Зараз нам подають події на фронті, як перемогу. Війська відступають, на перемовинах рашка вже не така гонорова, міста звільняються. Вже навіть жарти про «победоносноє отступлєніє» з'явилися. Але чи жарт це? Бо хуйлу залишилося до досягнення мети взяти тільки Марік. І якщо б не Азов! Знову Азов б'є по зубах хуйлу. Без хоч якоїсь підтримки від Києва. Ні зброї, ні боєприпасів, ні підсилення. А чому Азов там? Так, ніби не знали, про злив Маріка і Херсонщини. А вони, по ходу, дійсно не знали. Бо якщо б їм дали якийсь наказ типу вийти з Маріуполя, то вже наступного дня після початку вторгнення всі, хто хоч якось причетні, були б розстріляні на Майдані, як державні зрадники.
І ОСЬ:
• шлях на південний схід з Криму по Перекопському перешийку Theля відкрив заздалегідь;
• ракетну програму зарив він же, і судячи із ситуації на морі, це також було зроблене на прохання друга з мирним вічком, куди так палко заглядав боневтік;
• взаємини зі світовою антипутинською коаліцією псуються в реальному часі, тут і зараз, дешевими пред'явами і звинуваченнями у власних прорахунках, і судячи з усього, це робиться також цілком свідомо.
Моя особиста здогадка лякає мене самого, але не поділитися нею не можу. — може бути пояснена тільки в одній площині: договірняк.
Він чи куратори його багаточисельних кротів прекрасно розуміли, що за такої катастрофічної втрати рейтингових позицій партією слуг і особисто президентом, прийдешні вибори могли б стати катастрофою для цього збіговиська.
А отже шансів на зміну Конституції в частині вектору на НАТО та ЄС у мирний політичний спосіб у них не лишалося. Тому був обраний спосіб простий і зрозумілий кремлівським замовникам: війна, окупація, геноцид.
І все одно відмова від НАТО не миттям, так катанням.

До минулого тижня я ще сподівався, що ця партія розігрується без відома Theлі й ОП. Тепер майже переконаний, що цей поганий акторишко просто відіграє заздалегідь приготований сценарій і його кротівня так само старається...

Віктор Дубінко, фейсбук

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 6-05-2022 20:37 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100