Тоталітарний закон про медіа: в Україні буде свій Роскомнадзор
Відомий українофоб Микита Потураєв разом з іншими зеленими шмарами Євгенією Кравчук і Богуцькою (які вже раніше атакували Закон про мову) таки домігся ухвалення свого тоталітарного закону про медіа, повідомляє sprotiv.org.
Законопроєкт «Про медіа» №2693 авторства нардепів від «Слуги народу» зареєстрували у Верховній Раді наприкінці грудня 2019 року. Документ має регулювати діяльність телебачення, радіо, преси, онлайн-медіа, стримінгових сервісів і платформ загального доступу до інформації. Автори законопроєкту, зокрема, наділили Нацраду з питань телебачення та радіомовлення функцію нагляду і контролю за всією сферою медіа, фактично надавши їй такі самі повноваження як у Роскомнадзору.
«Передбачене законопроєктом примусове регулювання в руках повністю підконтрольного уряду регулятора гідне найгірших авторитарних режимів. Його мають відкликати. Державі, яка застосовуватиме такі положення, просто не місце у Європейському союзі», – вважає генеральний секретар EFJ Рікардо Гутьєррес.
Коментарі
Дата публікації: 25-12-2022 12:51 |
290276 переглядів

Читайте по темі
-
Результати поіменного голосування за тоталітарний закон Про медіа (№2693-д) — у другому читанні та в цілому –
345101
-
Редактор sprotiv.org Гладчук написав заяву про звільнення через підписання Зеленським тоталітарного закону «Про медіа» –
836794
-
Закон про медіа — це закон про цензуру –
1223376
-
Так, я зі Sky News і так, це нас позбавили акредитації –
452816
-
Руслан Стефанчук вніс тоталітарний законопроект, за який обмежує права журналістів –
380073
-
Росіяни стратили журналіста Макса Левіна, – розслідування «Репортерів без кордонів» –
442525
-
Ze-гниди готують капітуляцію України, тому затикають рота військовим, — законопроект –
249349
-
Заява фракції Європейська Солідарність щодо відключення ефіру телеканалів Прямого, П’ятого, Еспресо –
172004
-
«Вечірній Київ» під УДАРом: Кличку підсунули самогубця, який знищує редакцію... –
5861743
-
Верховний суд остаточно затвердив вбивці журналіста Гонгадзе довічне ув'язнення –
9779613
-
20 років тому, 16 вересня, викрали журналіста Георгія Гонгадзе. «Українська правда» відновила події останніх місяців, днів і годин його життя –
902410
-
Посольство США закликає режим Зеленського до швидкого розслідування спалення машини журналістів з Радіо Свобода –
733439
-
Новый закон о мас-медиа: война зе-путинской власти против украинской сознательности. Расследование –
1186745
-
Зеленые гниды хотят как в РФ блокировать сайты и запрещать видео в YouTube –
431885