13.07.2020 15:30 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Савік Шустер розповів про політичну цензуру на «Свободі слова»

svoboda slova1Журналіст Савік Шустер визнає, що перед ефірами з провідними кандидатами в президенти погоджував список запрошених журналістів.

Про це він сказав в інтерв'ю «Телекритиці», відповідаючи на запитання, чи мають право гості його програми обирати журналістів, на запитання яких вони хотіли б відповісти.

«Чого гріха таїти, ми також обговорюємо з президентом, прем'єр-міністром, лідером опозиції, які експерти і журналісти у нас будуть. Але за всю передвиборну кампанію у нас було тільки дві такі програми, а третя буде в п'ятницю, 15 січня, з президентом», — сказав Шустер.

«У випадку з трьома кандидатами — президентом, прем'єром і лідером опозиції — ми журналістів погоджували. Якщо є експерти або журналісти, з якими у них були якісь особистісні конфлікти, то нам такого роду конфлікти на програмі не потрібні», — додав він.

На думку Шустера, під час президентської кампанії «потрібно витримувати президентський рівень, а не опускати рівень дискусії нижче пояса».

«Я думаю, що з президентом, прем'єр-міністром і лідером опозиції абсолютно нормально узгоджувати людей, які будуть на програму», — сказав він.

«Знаєте, я в принципі нічого не приховую від гостей. Я не приховую тематику, які можуть бути повороти дискусії, включення, люди. Тому що ток-шоу — це дуже важка справа. А якщо в програмі планувати пастки, то конструкція стане ще складнішою. Під час президентської кампанії потрібно бути дуже делікатним. Я б такого не робив, якби це була не президентська кампанія», — додав Шустер.

На його думку, «в країні є такі посади, як президент, прем'єр-міністр, голова парламенту, голова Верховного суду, які потребують якогось узгодження теми та учасників програми».

«Це в усіх країнах відбувається, тут немає нічого поганого. Це не прес-конференція, у нас програма, в якої є сценарний план, сценарні повороти, в якій продумано абсолютно все», — сказав Шустер.

Як відомо, раніше ЗМІ писали про «чорний список» журналістів, яких не хотіла бачити банда Юлії Тимошенко в ефірі «Великої політики» з Євгеном Кисельовим.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 14-01-2010 15:50 | Кількість переглядів 612 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100