13.08.2022 16:18 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Конституційна асамблея тирана Януковича незаконна

Створення конституційної асамблеї є прямим порушенням порядку, передбаченого Основним Законом, заявляє лідер Соцпартії Олександр Мороз.

«Тема створення та роботи Конституційної Асамблеї мусується близько року, відразу після появи дивної ініціативи Леоніда Кравчука. Дивної тому, що вона з'явилася взагалі. Дивної й тому, що він добре знає конституційний порядок зміни Основного Закону. Про асамблею там немає згадок. Тобто мова йде про пряме порушення порядку, передбаченого Конституцією», — вважає Мороз.

На його думку, для підготовки ініціатив президента, реалізації його прав суб'єкта законодавчої ініціативи він може організовувати робочі групи, комісії тощо.

«Але обрана пафосна назва тимчасового робочого органу сама по собі демонструє двозначний намір, що стосується принципових норм Конституції», — зазначив Мороз.

«Про їх зміст можна лише здогадуватися, хоча простіше було б поставити питання таким чином: а які норми Конституції заважають нинішній владі робити життя людей кращим, захищати їх права і свободи? Відповідь проста, — жодні норми цьому не заважають. Тобто не Конституцію треба міняти, а тих, хто її не дотримується. Тут у президента, до речі, повноважень достатньо», — додав він.

Мороз також повідомив, що жодних пропозицій про його входження до складу Конституційної Асамблеї йому не надходило.

Як відомо, нещодавно президент Віктор Янукович заявив, що має намір найближчим часом — як тільки отримає всі висновки експертів — підписати указ, яким будуть затверджені план і концепція роботи конституційної асамблеї.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 30-01-2012 11:28 | Кількість переглядів 71258 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100