Янукович не захотів відповідати Анастасії Станко, бо їй «ще довго жити»
Президент України Віктор Янукович не став відповідати по суті на запитання журналіста про авторський гонорар за його книги в розмірі 16 млн грн.
Анастасія Станко з телеканалу «ТВі» запитала президента, «як колега колегу» (журналіст — письменника), де зараз можна знайти книгу, яку написав президент, і де його інші книжки, та чи не є гонорар своєрідною формою хабаря.
«Я не буду вам у такій тональності відповідати, тому що ви молода людина і вам ще довго жити», — сказав президент.
«Жінки завжди змінюються, коли починається весна, я сподіваюся, вона на вас теж так вплине», — додав він.
Після цього президент перелічив, скільки коштів за роки свого президентства він витратив на благодійність.
Коментарі
переглядівВсе про: Анастасія Станко, Виктор Янукович, запитання, Президент, прес-конфренція, спілкування з пресою, Янукович
Читайте по темі
-
«Закони 16 січня»: злочин без покарання –
105233
-
Генпрокуратура встановила, що диктатор Янукович узурпував владу, сфальсифікувавши підписи нардепів –
105230
-
Знайдено список майданівців, котрих Янукович планував розстріляти –
105230
-
Якименко з СБУ тепер вважає повставших українців терористами — їх військові вбиватимуть тисячами. Відео –
105629
-
Диктатор наказав побудувати залізобетонні мури на #Грушевського. Фото –
105223
-
Беркут отстреливал демонстрантов на #Грушевского, как волков картечью. 6 фото –
105224
-
Диктаторські закони повернули у парламент. Подробиці –
105225
-
Прикрываясь убийством судьи, регионалы возвращают диктаторские законы –
105227
-
Нардеп Деревянко подал законопроект, который корректно отменяет тоталитарные законы 16 января –
108671
-
Легітимний спосіб обмежити диктаторські повноваження Януковича. Рецепт Мусіяки –
105225
-
Подавление протестов в Украине приведет к политическому терроризму? Колаж –
105227
-
Януковича, Азарова, Портнова та низку депутатів-регіоналів вимагають притягнути до кримінальної відповідальності за наклеп і екстремізм –
118878
-
Ласкаво просимо в концтабір Януковіц –
105226
-
Голос України та Урядовий кур'єр опублікували тоталітарні закони. Фото –
108395
-
Янукович підписав тоталітарні закони. Фотофакт –
105228
