23.10.2020 23:54 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Хворі на ниркову недостатність перекрили дорогу у центрі Черкас. Фото

 

У Черкасах кілька десятків пацієнтів приватного діалізного центру «Фрезеніус» перекрили дорогу у центрі міста та міст через Дніпро.

Основна вимога хворих на гостру ниркову недостатність, які отримують гемодіаліз (очищення крові) у «Фрезеніусі», – фінансування їхнього лікування саме у приватному центрі, а не в обласній лікарні, передає Радіо Свобода.

Спершу хворі розгорнули акцію протесту на Соборній площі під вікнами Черкаської облдержадміністрації. Вони тримали плакати «Де наші гроші на лікування?», «Гемодіаліз – це життя», «Дайте право на якісне лікування», «Девіз влади: нема відкатів, нема фінансування. Геть таку владу!».

Хворі вимагали, щоб чиновники не змушували їх лікуватися в обласній лікарні, де, за їхніми словами, надають гірше лікування, а профінансували гемодіаліз у приватній клініці «Фрезеніус».

Щойно розпочалася протестна акція, до мітингувальників вийшов керівник головного управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Володимир Брожик. Він запевнив людей, що до кінця березня обласна влада погасить борг, який є перед  «Фрезеніусом» іще з минулого року.

Як сказав Брожик, обласна влада гарантує, що керівники районних та міських рівнів укладуть угоду із приватною структурою і ніхто не вимагатиме, щоб люди переходили на лікування в обласну лікарню.

«Обласна державна адміністрація буде гарантувати проплату із районів протягом цього року. На це погодилася компанія „Фрезеніус“, тому на цей рік питання фінансування буде знято», — запевнив Брожик.

Мітингувальники після зустрічі з представником облдержадміністрації назвали його заяву «оказамилюванням», продовжили акцію протесту та перекрили бульвар Шевченка. На центральній вулиці Черкас утворився довгий затор.

Пізніше пацієнти «Фрезеніусу» на кілька хвилин перекрили ще й дамбу через Дніпро.

У четвер люди збираються їхати у Київ та проводити акцію протесту вже під стінами Верховної Ради.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 12-03-2013 23:08 | Кількість переглядів 95711 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100