6.06.2020 01:38 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Сергій Лещенко обіцяє закон про РНБО з диктаторськими повноваженнями Порошенко опротестувати у Конституційному суді

Закон про розширення повноважень Ради національної безпеки і оборони, прийнятий Верховною Радою 25 грудня, буде оскаржено в суді.

Про це повідомляв у Фейсбуці депутат від БПП Сергій Лещенко.

«Вчора і сьогодні говорив з багатьма депутатами відносно оскарження закону Пашинського-Турчинова про нові повноваження РНБО. Подаватимемо позов. Спочатку до адміністративного суду», — написав він.

Депутат також заявив, що спікер ВР Володимир Гройсман надіслав закон на підпис Президентові, «порушуючи регламент, без дотримання дводенного терміну».

25 грудня 2914 року Верховна Рада з порушенням регламенту внесла зміни до Закону «Про Раду національної безпеки і оборони України», що передбачають розширення повноважень РНБО.

Зокрема, до функцій Радбезу тепер відноситься ухвалення рішень щодо «невідкладних заходів з вирішення кризових ситуацій, що загрожують національній безпеці України», організація роботи Ставки Верховного Головнокомандуючого в разі її утворення.

РНБО також отримав право координувати і контролювати діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.

На Радбез покладається координація і контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері протидії корупції, забезпечення громадської безпеки і боротьби зі злочинністю.

Головою РНБО є диктатор Петро Порошенко.

 

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 29-12-2014 13:18 | Кількість переглядів 92349 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100