6.07.2022 19:42 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

«Гудок-2». Слідом за Ахметовим Пінчук вигадав власний план капітуляції України

kuchma&pinchuk1

Український мільярдер Віктор Пінчук, зять другого президента Кучми запропонував власний план припинення війни в Україні, який полягає у тому, щоб піти на всі поступки Путіну. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

У своїй статті для The Wall Street Journal мільярдер перелічує наступні кроки: Україна має стати «нейтральною», віддати Крим Росії разом із окупованими територіями на Сході.

Однак це ще не все. Аби задобрити президента РФ, Пінчук пропонує Україні відмовитися від співробітництва з НАТО та євроінтеграції та зняти усі санкції з РФ.

Сам Пінчук називає ці стовідсоткові поступки Путіну «болючими компромісами». Він наполягає – без них зупинити війну неможливо. «Українські життя, які будуть збережені, варті болючих компромісів, які я запропонував. Ми повинні знову заявити про те, що Україна може бути частиною вирішення своїх власних проблем і вирішення глобальних проблем в рамках широкої міжнародної коаліції», — пише олігарх.

На початку війни, у травні 2014 року інший олігарх, Рінат Ахметов, намагався по-своєму добитися миру на Донбасі. Зокрема, він запропонував українській владі «сісти за стіл переговорів» з бойовиками та засудив офіційний Київ за те, що той відмовляється вести переговори з терористами. В рамках цієї спроби відновити мир він кілька разів змушував працівників своїх підприємств на Донбасі влаштовувати забастовки, під час яких на самих підприємствах вмикався гудок. В пресі акції, влаштовані олігархом у цей період, назвали «гудок Ахметова».

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 31-12-2016 22:30 | Кількість переглядів 25203 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100