Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд: блокування сайтів #Вконтакте та #Одноклассники суперечить свободі слова
Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд висловив занепокоєння з приводу рішення Києва щодо санкцій проти низки російських сайтів в Україні.
Про це йдеться у заяві генсека, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
«Блокування соціальних мереж, пошукових систем, поштових служб і новинних веб-сайтів суперечить нашому спільному розумінню свободи вираження думок і свободи засобів масової інформації. Крім того, такі широкі заборони не відповідають принципу пропорційності», — заявив Ягланд.
16 травня 2017 року президент України підписав указ, який ґрунтується на рішенні РНБО та накладає санкції на низку російських IT-компаній, в тому числі розробників програмного забезпечення. Також цей указ зобов’язує всіх провайдерів заблокувати доступ до низки російських інтернет-сервісів, включаючи «Яндекс», «Вконтакте», «Одноклассники».
ЄС також чекає від України детальніших пояснень щодо цього указу.
Коментарі

Читайте по темі
-
Секс-реформа #Порошенко. Изнасилованная в Новой Каховке школьница оказалась девственницей –
80559
-
Кумівство по-новому. Переможцями конкурсу до Верховного суду стали племінник Ківалова і юрист Порошенка –
92201
-
#Порошенко остается?! ЦИК печатает в два раза больше избирательных бюллетеней, чем нужно –
80545
-
Виборці Садового будуть голосувати за Порошенка?! На Банкову аргентинський кокс із російського посольства підвезли? –
80547
-
Медосмотр и пересдача на права каждый год, — очередная тоталитарная реформа от #Порошенко ждет украинских водителей –
80552
-
«Через задний проход», — соцсети критикуют за трусость #Порошенко, который из-за плакатов о Гандзюк сдал документы в ЦИК с чёрного хода –
80548
-
Аваковщина. Полиция сорвала акцию с гробом к годовщине событий на #Грушевского –
80550
-
Секс-реформа #Порошенко. Как теперь нужно получать согласие на #секс, чтобы не сесть в тюрьму. Видео. 18+ –
80549
-
Нові правила сексу в Україні, або Закон «Про тримання свічки сусідам». Сатира –
84518
-
Секс-реформа Порошенка. «Согласие не действует весь половой акт», — в Минюсте объяснили, что теперь могут легко посадить в тюрьму любого украинца. 2 фото –
80548
-
Секс-реформа Порошенко-Гройсмана. Пара из Николаева составила «акт на проникновение в другого живого человека». Фото –
80546
-
Секс-реформа Порошенко: С сегодняшнего дня без расписки — нельзя, даже с женой –
80543
-
Кохатися по-новому: хочеш сексу – візьми письмову розписку. За ґрати на 5-7 років може потрапити любий українець –
80546
-
США сделали резонансное заявление о военном положении в Украине –
80554
-
#Садовий пропонує #Порошенко за законом воєнного стану обміняти Медведчука на українських військовополонених. Відео –
93704