#Медреформа #Порошенко — з 2019 року пологи в Україні стануть платними
Після прийняття реформи планові пологи стануть платними незалежно від фінансового стану породіллі. Про це заявила член парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.
Проект медичної реформи передбачає платні пологи, крім екстрених випадків, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
«Якщо ми візьмемо пологи, вони можуть бути плановими, і тоді, згідно з новими законами, вони підпадають під оплату. Але пологи можуть бути екстреними. І тоді це екстрена допомога. Вона покривається державою», – сказала Богомолець.
За словами в. о міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, нові правила торкнуться породіль після 2019 року.
«Ми будемо мати деякі послуги, які як пілотні будуть оплачуватися по-іншому. І ми вибрали пологи як одні з тих, які будуть оплачуватися по-іншому. Ми будемо оплачувати пологи як пакет усіх послуг, які надаються під час пологів. Це буде оплачено через державне агентство – Національну службу здоров’я. З 2019 року вже переходимо на оплату послуг на вторинній, третинній ланці», – сказала Супрун.
Якщо у молодої мами немає грошей, то вона може народжувати безкоштовно. Окрему палату не нададуть, але вся необхідна допомога буде надана.
Стаття 49 Конституції України гарантує громадянам безоплатну медичну допомогу.
Коментарі
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Все про: екстрена допомога, медичної реформи, медреформа, Ольга Богомолець, охорона здоров’я, платні, пологи, реформи, Ульяна Супрун
Читайте по темі
-
Чому важливо вдосконалити військову медицину на фронті –
-
432 українці померли від COVID за добу, лише 4 українці отримали друге щеплення проти коронавірусу, але Степанов заявив, що Україна почала виходити з третьої хвилі COVID – 19 –
-
Вмирайте дома, — режим Зеленського відмовлятиме у госпіталізації хворим на COVID-19 середньої важкості –
-
Коронавірусна диверсія. У Києві зафіксували сплеск заражень, а режим Зеленського розпочав наступний етап пом’якшення карантину. Відео –
-
Зеленський послабив карантин. Число нових випадків COVID-19 в Україні зростає четвертий день поспіль –
-
Вадим Гладчук: Висловіть прямо зараз свої співчуття та турботу знайомим американцям! –
-
Вадим Гладчук: Вважаю важливим не послаблювати карантин, щоб врятувати життя всіх наших людей –
52218
-
В Україні від коронавірусу померла 19-річна дівчина: cупутніх хвороб у неї не було! –
-
Злочинна бездіяльність МОЗу Степанова призвела до смерті від COVID-19 онкопацієнтки Людмила Гячас. Розслідування –
-
Антикоагулянти знижують вдвічі смертність при лікуванні COVID-19, — CNN про дослідження американських медиків з Маунт Сінай –
-
Відстань поширення коронавірусу при кашлі складає 3 метри 65 см? Відео –
-
Коронавирус по-харьковски: медиков отправили на коронавирусный фронт без оружия и защиты, без оплаты и гарантий –
-
Коронавірус викликає інсульти у здорових людей — їх кількість збільшилася у 7 разів –
-
93% українців інфікувались COVID-19 на території нашої держави, – Центр громадського здоров'я –
-
Коронавірус гине протягом 15 хвилин при температурі 92 градуси Цельсія –