28.11.2021 08:09 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Сфальшоване судове рішення? Рівне як дзеркало країни. 2 фото. Колаж

Історія 16-річної Даши Коцюруби з Рівного, яка вийшла разом з другом на центральну площу міста Рівного стала топ темою 25-26 травня, не дивлячись на надмірно насичене інформаційне поле зараз.

Нагадаю, що Дашу та Рому затримали, склали на них протокол про адмінправопорушення за «порушення порядку мирного зібрання», а потім ще не маму Даші (Наталия Савчук) за невиконання нею батьківських обов`язків. Я ретельно описувала те, чи було насправді порушення тут: https://www.facebook.com/100001124463989/posts/2214392758608185?sfns=xmwa

Даша послідовна в своїй позиції, її тиждень до цього 19 квітня затримували за розповсюдження листівок і склали протокол по статті 212-13 адмін кодексу. Однак своїм рішенням суддя Рівенського міського суду Сидорук Є.І. запевнив: «Провадження закрити у зв’язку з відсутності подій і складу адміністративного правопорушення» (фото 1).

Але тут відбувається чергове порушення зі сторони поліції міста Рівне по відношенню до активістів і через резонанс у ЗМІ сам очільник Нацполіціі Сергій Князєв коментує ситуацію. Адже ситуацію порівнюють з часами Януковича, а під сумнів потрапляє вся реформа відомства. Але Князєв не каже про потребу провести службове розслідування чи про «пєрєгіби на мєстах». В коментарі hromadske.ua віе каже: «… хочу наголосити, що саме цих громадян в квітні місяці доставляли працівники поліції за аналогічний вчинок адміністративного правопорушення. Тоді адміністративний протокол був складений, суд рівненський місцевий виніс рішення, де визнав дії працівників поліції законними, тому що він наклав стягнення на правопорушників. Навіть можу сказати яке – зауваження. І тому я так розумію, що це таки трішки заполітизована історія…».

Очільник поліції збрехав двічі. Протоколи по цим двом інцидентам складені по різних статтях (незаконна агітація та порушення порядку проведення митних зібрань відповідно), а суд навпаки сказав, що не вбачає в діях Дар’ї Коцюруби складу правопорушення.

Але, далі почали відбуватися дива, які можливі, напевно, тільки на пострадянському просторі. Суд каже, що видав на руки не рішення, а проект рішення, а справжня рішення саме таке, яке озвучив Князєв. І, не дивлячись, що рішення немає в судовому реєстрі, «правильне» (фото 3) рішення якимось чином з`являється у комунікаційника поліції, а не у сторін процесу. Виходить, що суд видав з печаткою та підписами два абсолютно різних документи, в різні дні, на потребу політичній ситуації.

Ще раз, щоб ви правильно зрозуміли. Суд і поліція на найвищому рівні займаються підробкою документів, щоб боротися з 16-річною дівчиною в Рівному.

Активісти очікують суд по протоколам, складеним 25 травня на Дашу та її маму Наталю, паралельно готують скаргу до ДБР на працівників поліції, а тепер ще й скаргу на суддю по 366 статті Кримінального кодексу по «службовому підробленню» документів в суді.

Я буду 6 червня в Рівному, разом обговоримо цю ситуацію. Треба болячи бити по руках, інакше в 2020 році на місцевих виборах це буде звичайна практика боротьби з опонентами руками поліції і залежних суддів.

#привітреформи #суд #нацполіція

Oleksandra Dvoretska, фейсбук, sprotiv.org

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 31-05-2019 7:18 | Кількість переглядів 206774 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100