28.11.2020 22:23 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Гладчук закликає Зеленського виступити з ініціативою скликання засідання РБ ООН у зв'язку із невиконанням Росією наказу Міжнародного трибуналу з морського права про звільнення полонених українських моряків

Вадим Гладчук вважає, що настав час преЗЕденту Зеленському продемонструвати світу, що він президент України.

«У своєму фейсбуці Зеленський 5 днів тому написав наступне: „Нагадую, що саме сьогодні, 25 червня, спливає термін виконання відповідного наказу Міжнародного трибуналу з морського права“.
https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2276502095933487

Стаття 106 Конституції України визначає, що президент „представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України“.

Отже Зеленський може не лише пасивно констатувати факти „як задекларовані тези щодо верховенства права будуть втілені у реальне життя“.

Президент України може, наприклад, виступити з ініціативою скликання позачергового засідання Ради Безпеки ООН у зв'язку із невиконанням Росією наказу Міжнародного трибуналу з морського права про звільнення полонених українських моряків.

Невже Клімкін такого вам не запропонував, Володимир Олександрович», — з іронією цікавиться редактор sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук.

 

 

Вадим Гладчук вважає, що настав час преЗЕденту Зеленському продемонструвати світу, що він президент України."У своєму...

Posted by Марцинюк Анастасія on Sunday, June 30, 2019

 

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 30-06-2019 11:34 | Кількість переглядів 55515 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100