19.07.2024 02:23 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Гладчук закликає Авакова не зловживати владою та не залякувати тих, хто критикує Зеленского

В першому радянському Кримінальному кодексі 1922 року в розділі «контрреволюційні злочини» містилося кілька статей, пов'язаних з поширенням небажаної інформації:
Стаття 69 — антирадянська агітація і пропаганда;
Стаття 70 — пропаганда і агітація для допомоги міжнародній буржуазії;
Стаття 72 — виготовлення, зберігання та розповсюдження літератури контрреволюційного змісту;
Стаття 73 — вигадки і розповсюдження з контрреволюційною метою неправдивих чуток або неперевірених даних, які можуть викликати паніку або недовіру до влади та дискредитацію її.
Ці статті визначали різні покарання, в тому числі — ув'язнення терміном до 7 років. Подібні статті містились також в Карних кодексах союзних республік СРСР.

В сучасному Кримінальному кодексі України таких статей немає. Але винахідники з Нацполіції Авакова вирішили засудити антизеленских елементів за статтею 157 перешкоджання здійсненню виборчого права та 296 – це хуліганство.
Головне ж, що "Антиагітаційна продукція вилучена. Особи фігурантів встановлені. Наразі вони дають покази», — зазначив керівник поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Поліція відкрила кримінальне провадження за викривальну інформацію про кандидата від «Слуга народу» Дубінського, який казав, що «Слава Україні!» — нацистське ґасло
https://sprotiv.org/70121

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук у виборчій програмі якого є головною теза «путін-хуйло» закликає міністра МВС Авакова не зловживати владою та не залякувати тих, хто критикує Зеленского та лобістів інтересів Коломойського. «Громадяни України мають право вільно і всебічно обговорювати політичні, ділові та особисті якості кандидатів у народні депутати», — наголошує Гладчук.

В першому радянському Кримінальному кодексі 1922 року в розділі «контрреволюційні злочини» містилося кілька статей, пов'...

Posted by Марцинюк Анастасія on Wednesday, July 17, 2019

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 17-07-2019 21:41 | Кількість переглядів 49534 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100