7.12.2023 06:35 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Гладчук про важливість тотального карантину

Друзі, прошу вас дуже суворо дотримуватися карантину та сидіти вдома!

Виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
Ваше життя важливе не лише для вас, а і для мене!

У моделі розвитку пандемії «Хубей», зволікання з повним та тотальним карантином хоча б на один день створює на 40% більше випадків. Якби китайська влада оголосила про ізоляцію 22 січня замість 23, вони могли б зменшити число випадків на вражаючі 20 тисяч. Це експоненціальна загроза. Кожен день в рахунок. Тому так важливий повний карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу:

Про важность срочного введения полного тотального карантина во всех городах Украины. РасследованиеУпевнений — в Україні вже сотні реальних випадків, кількість захворілих в сотні разів вище кількості офіційно підтверджених випадків. Просто вони ще лабораторно не підтверджені.
Хоча статистика і так шокуюча — 14.28% — в Україні найбільша в світі смертність від коронавірусу на вечір 17 березня 2020 року:
https://sprotiv.org/70762
Прошу вас не розраховуватися готівкою, а використовувати платіжні банківські карти — на грошах може бути вірус. Недарма Федеральна резервна система США відправляє на карантин долари з Азії перед поверненням їх у фінансову систему США:
https://minfin.com.ua/ua/2020/03/08/41589022/

Пропоную флешмоб — ваше фото у масці та окулярах на аватарці у фейсбуці.

Поширюйте цю інформацію та сидіть вдома, якщо бажаєте бути здоровими разом з вашими близькими.Україна переможе! Вірю. Знаю. Зможемо!

Вадим Гладчук, фейсбук

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 18-03-2020 10:59 | Кількість переглядів 193935 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100