1.07.2022 17:43 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Диверсія, шкідництво чи геноцид? Уряд Шмигаля дозволив хворим (!) на коронавірус ходити по магазинах

Хворі коронавірусною хворобою або контактні особи, які перебувають на самоізоляції, можуть в екстрених випадках відвідувати аптеки й магазини, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відповідні зміни до постанови Кабміну Шмигаля «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (№211) уряд затвердив на засіданні 29 березня 2020 року.

У постанові, яка оприлюднена на урядовому порталі, пояснюється, що «особи, які мали контакт з хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARSCoV-2,  або хворіють на зазначену хворобу та не потребують госпіталізації, є особами, що потребують самоізоляції».

Строк самоізоляції хворого та осіб, які потребують самоізоляції внаслідок контакту з хворим, визначає лікуючий лікар.

«Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць.

Дозволяється відвідування у невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та закладів охорони здоров’я за умови використання засобів індивідуального захисту та дотримання відстані не менш як 1,5 метра», – вирішив Кабмін.

При цьому Кабмін не визначає, що саме мається на увазі під невідкладним випадком.

5 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації має розробити та впровадити електронний сервіс для проведення моніторингу додержання самоізоляції та/або обсервації.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 31-03-2020 18:10 | Кількість переглядів 301732 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100