23.01.2021 16:51 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Ігор Попов вважає, що свобода слова в Україні у небезпеці

Popov Igor1Згортання свободи слова може стати реальною політичною перспективою уже наступного року.

Про це заявив заступник глави секретаріату президента Ігор Попов, коментуючи парламентські слухання на тему «свободи слова в регіональних ЗМІ».

«На жаль, через політичні мотиви та помилки організаторів ці слухання не виправдали очікувань фахівців і не дали системних відповідей на ті виклики, які зараз постали перед засобами масової інформації», — зазначив він.

«Загострення політичної кризи посилило проблеми. Надходить все більше інформації про втручання власників у редакційну політику, звільнення журналістів за політичними мотивами», — зауважив представник президента.

«Уже в найближчий рік, на жаль, ця тенденція може посилитися. Покращення ситуації в галузі свободи слова ми не очікуємо, але може бути погіршення», – попередив Попов.

За його прогнозом, до таких наслідків може призвести обрання на найвищу державну посаду політиків авторитарного характеру. «Дехто прийде президентом і скаже: буду диктатором. Для чого? Порядок навести? Ні, закрутити гайки», – сказав Ігор Попов.

За словами заступника глави секретаріату, провісниками антидемократичних тенденцій у ставленні до преси є законодавчі спроби запровадити цензуру в Інтернеті, внесення законопроектів про введення покарання за наклеп залежно від рівня достатку.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 3-12-2009 18:02 | Кількість переглядів 15572 переглядів

Подiлитись посиланням:
Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100