30.11.2021 11:44 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Мафіозі з ЕДАПСу Грицак хоче заборонити журналістам про нього писати

Gricak Vasyl3«Регіонал» Василь Грицак і консорціум ЄДАПС просять суд заборонити газеті «Коммерсантъ» і телеканалу «1+1» використовувати будь-які згадки про них.

Таке прохання на забезпечення позову міститься в їхній позовній заяві до Києво-Святошинського райсуду Київської області проти екс-глави Держкомпідприємництва Михайла Бродського, ПрАТ «Комерсант-Україна», журналіста Сергія Сидоренка і ТОВ "Телерадіокомпанія «Студія 1+1», повідомляє «Телекритика».

Також Грицак і ЄДАПС просять заборонити відповідачам публікувати та розміщувати відомості про позивачів та про хід судового процесу в будь-яких ЗМІ, інтернет-виданнях і сайтах.

Предметом позову став репортаж Сидоренка в якому наведена цитата Бродського: «Бланки, голограми — це окрема розмова. Є у нас така структура — ЄДАПС, тобто пан Грицак (депутат Партії регіонів Грицак, на думку учасників ринку, контролює консорціум ЄДАПС). Вся країна платить йому мільярд доларів. Але як тільки його торкнеш — піднімається крик».

Позивачі вважають, що їх «у наклепницькій, принизливій формі звинувачено в корупції».

«Автор інформації та її поширювачі, з метою цілеспрямовано нанести шкоду діловій репутації позивачів, використали закон моделювання концептуального інформаційного простору (змоделювали таку ситуацію), при якому подання інформації, донесення її до читачів, користувачів Інтернету та телеглядачів навмисно спотворюється шляхом перекручення фактів, небажання надати достовірну, значиму інформацію...», — — йдеться в позовній заяві.

Грицак і ЄДАПС просять суд визнати недостовірною та такою, що завдає шкоди честі, гідності, діловій репутації, поширену інформацію і зобов'язати відповідачів спростувати її, розмістивши текст спростування та резолютивну частину рішення суду в газеті, на сайті видання, а також в ефірі і сайті телеканалу.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 17-02-2011 18:25 | Кількість переглядів 11264 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100