22.10.2021 19:41 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Влада не хоче, щоб наметове містечко розросталося — Володимир Чемерис

Українська влада боїться розширення наметового містечка та соціальної опозиції. Саме це стало причиною знесення наметів КУПРу. Так вважає співкоординатор акції протесту «Україна без Кучми» Володимир Чемерис, повідомляє «Газета.ua».

«Де-факто, намети досі стоять біля Печерського суду. Просто влада не хоче, щоб наметове містечко розросталося. Це знесення є абсолютно незаконним, тому що намети не є малими архітектурними формами, що ще раніше підтверджувалося цілою низкою судів. Але влада зносить саме ті намети, які знаходяться потойбіч Хрещатика. Очевидно, вирішили, що намети біля самого суду нікому не загрожують, тож хай стоять як свідчення того, що в країні є демократія.

Сергій Мельниченко та інші активісти КУПРу досить грамотні у правових питаннях і я очікую, що вони подаватимуть до суду. Але це дуже малоперспективно. З одного боку апеляцію можуть розглядати кілька місяців. З іншого — зараз адміністративні суди Києва виносять геть усі рішення щодо протестів винятково на користь влади», — сказав Чемерис.

Також він вважає, що наврядчи хтось «розумний у владі дав вказівку все це зносити».

«Так само як і провокувати безлад на марші 24 серпня. Бо це не на користь владі. Лише дозволяє піаритися опозиційним силам. Влада не має стратегії. І зараз, і тоді, коли садили Тимошенко. Планів не було, вони з'являлись по ходу», — зауважив він.

На його думку, обмеження свободи зібрань — це мінус українській владі, як в очах самих українців, так і міжнародних інституцій. Разом з тим, і опозиція просто не здатна вивести людей на вулиці.

«Вона не має своєї програми — і люди чудово розуміють, що всі ці опозиціонери теж уже були при владі і нічого не зробили. Це видно з кількості людей, їх дуже мало. Попри те, я впевнений, що соціальні протести виникнуть. Зараз буде проголосована пенсійна реформа, згодом — трудовий та житловий кодекси. І протести будуть надзвичайно потужні, але вже без лідерів опозиції. Думаю, їх можна очікувати вже наприкінці вересня. Українці винесли дуже правильний урок з подій 2004 року. Вони більше не хочуть царя. Люди зрозуміли, що допомогти собі вони можуть тільки самі. І якраз соціальні протести від 2010 року відбуваються саме з ініціативи людей і без опозиційних лідерів. Люди самі вийдуть, без якихось вождів, царів тощо. Тоді й відбудеться революція, яка вже буде полягати зовсім не в тому, щоб одного царя замінити на іншого».

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 6-09-2011 2:24 | Кількість переглядів 1022 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100