23.06.2021 03:13 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Катівня Авакова для патріотів

Безвідносно до осіб, які імовірно вчинили злочин.

Чи не дофуя бере на себе міністр ?

Функція міністра МВД – затримувати підозрюваних і затримувати злочинців на місці злочину. Згідно закону. Тобто із використанням законних засобів і методів. Ну десь так. Але оголошувати їх «злочинцями» — це функція суду. СУДУ, бля, Карл!!! І не катування щоб нещасний взяв на себе вину. Щось Клюєва не катували, і Єфремова теж.

Повторю для тупих — вирішувати хто злочинець це функція суду.

СУДУ, БЛЯ, КАРЛ. А не міністра і його підлеглих.

А на весь світ міністр вже оголосив затриманих злочинцями ніби сам вирок виніс.

Я помиляюся, чи може саме через таке ставлення до людей колишнього главмєнта Захарченка і колишнього презика Бандюковича і стався Майдан ?

Спостерігаю те ж саме – пакування невідомо кого, катування щоб вибити зізнання, брехня зі сторони міліціянтів.

Так само навішували криміналу на нас з вами, коли ми везли в машині покришки, чи просто їхали колоною із трьох машин, або збиралися на Майдан. Забули?

То чому тодішнім мєнтам цього нізя, а теперішнім можна?

При цьому всяка погань спокійно виїздить з країни із накраденим баблом, а хапають непричетних, на яких «навішують» всі гріхи. Типово мєнтовський — нквдешний спосіб.

Завтра будь-кого із вас так же схоплять, поламають руки, відіб*ють нирки і у фейсбуку міністр гордо оголосить що це саме ви убили Гонгадзе, Бузину і Сашка Білого. І насрати що у цей час ви були в Польщі на навчанні чи в Пісках на фронті. А ще ви зґвалтували трьох сепаратистів, а потім вони вже вас. По любові. Ну і до того ж ви нацист, грабіжник і канібал.

Замість розкриття злочинів – навішування їх на будь-кого, у кого менше мільйона вкрадених баксів. Бо у тих імунітет і кава із молочком від адвокатів в разі якихось неприємностей.

Питання – для чого тоді все це треба було?

Чим теперішні методи українських мєнтів відрізняються від методів сепаратистів лугандонії?

Нам розказують про їхні підвали, де катують українських патріотів. Так у «наших» мєнтів такі ж самі підвали, в яких катують українських патріотів.

Сашко Лірник, sprotiv.org

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 19-06-2015 14:36 | Кількість переглядів 298661 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100