30.05.2024 07:20 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Чергова зрада. Росія безперешкодно викрала «вишки Бойка» вартістю $800 мільйонів з Одеського газового родовища

Майже через два роки після анексії Криму Росія вирішила викрасти самопідйомні бурові установки В-312 і В-319 у свої територіальні води.

Про це йдеться у заяві прес-служби захопленого росіянами «Чорноморнафтогазу», повідомляє sprotiv.org.

«У зв'язку зі складною міжнародною обстановкою, ризиками втрати життєво важливих активів ГУП РК „Чорноморнафтогаз“ — двох сучасних бурових установок У-312 і В-319 загальною вартістю більше 25 мільярдів рублів, було здійснено їх перестановка з Одеського газового родовища в територіальні води РФ», — йдеться у повідомленні.

В даний час обидві бурові установки знаходяться в територіальних водах Російської Федерації, їх безпека забезпечена, зазначають російські загарбники.

Як відомо, бурові платформи, закуплені «Чорноморнафтогазом» також називають «вишками Бойка» на честь колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойко.

У 2011 році «Чорноморнафтогаз» на тендері придбав дві морські бурові платформи за ціною 400 мільйонів доларів кожна. У першому тендері «Чорноморнафтогазу» взяли участь тільки дві, пов'язані між собою фірми.

Ціна платформи (400 мільйонів доларів) виявилася на 150 мільйонів доларів вище, ніж у виробника. У другому тендері взяли участь три посередники. ЗМІ стверджували, що ринкова ціна другої платформи також коливається близько 200 мільйонів доларів.

Переможцем виявилася «Ризька судноверфь» з ціною близько 400 мільйонів доларів.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 14-12-2015 15:23 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100