25.06.2024 22:21 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Держсекретарем Мінінфраструктури став юрист казнокрада Каськіва. Подробиці

Kaskiv-Vlad3

 

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Андрія Галущака державним секретарем Міністерства інфраструктури.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії 16 листопада 2016 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Галущак — начальник департаменту інвестиційної політики «Укрзалізниця».

За інформацією аналітиків моніторингової місії «ДоброЧесно», Андрій Галущак працював із Владиславом Каськівим в Державному агентстві із інвестицій та очолював скандальний проект «Повітряний експрес».
Крім цього, був заступником директора не менш скандального національного проекту «LNG-термінал».

Також конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Дмитра Роменського, який протягом року має право бути призначеним держсекретарем, якщо Галущак не пройде спеціальну перевірку, відмовиться від посади або відбудеться форс-мажор.

Наразі Роменський є заступником міністра — керівником апарату Мінінфраструктури.

Раніше Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби не змогла обрати державного секретаря Міністерства екології й природних ресурсів і Міністерства аграрної політики.

Раніше Кабінет міністрів оголосив конкурси на держсекретарів 17 міністерств, а також держсекретаря уряду, першого заступника держсекретаря й 4 заступників держсекретарів.

До призначення держсекретарів їхні повноваження виконують заступники міністрів — керівники апаратів, але не довше, ніж до 1 січня 2017 року.

У грудні 2015 року Верховна Рада ввела інститут держсекретарів.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 17-11-2016 11:01 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100