1.06.2023 06:02 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Рашист Кадиров-Онищенко, що фінансував #Порошенко, оприлюднив запис торгів з Олесем Довгим. Аудіо

Onishenko-Oleksandr4

Видання «Страна» опублікувало запис, зроблений екс-регіоналом, нардепом Олександром Онищенком з нібито депутатом Олесем Довгим, який за його твердженням приїхав з ним домовлятися. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Онищенко пояснив виданню, що перший раз як переговірник Довгий прилетів до нього на зустріч до Італії.

На оприлюдненому аудіозаписі двоє чоловіків із голосами схожими на голоси Олександра Онищенка та Олеся Довгого обговорюють деталі якоїсь угоди.

«Я попросив, щоб він розписав кошторис — скільки грошей я віддав за 2,5 року Порошенко, скільки мені пред'являють і як нам звести бюджет. Я підрахував і вийшло близько $ 50 млн, які мені заборгував Порошенко. Довгий сказав, що все доповість Першому і повернеться з пропозицією», — розповідає Онищенко.

Друга зустріч відбулася в Лондоні. Онищенко стверджує, що цю зустріч, він записав за допомогою послуг британських детективів, які організували аудіо і відео фіксацію розмови. Але оприлюднений тільки аудіозапис.

За словами Онищенка, суть розмови зводиться до зустрічної пропозиції: "Довгий від імені влади пропонує, щоб всю відповідальність у кримінальній справі взяла на себе моя мати (Інеса Кадирова — проходить у справі як глава газової схеми в результаті якої, державі, за версією слідства, було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн. — ред.) ".

«Плюс до цього я мав заплатити в бюджет велику суму при укладенні угоди зі слідством. Разом з тим, за домовленостями, вони мали випустити під домашній арешт Валерія Посного (адвокат Онищенко, один з головних фігурантів» газової справи «, — ред. )»- сказав Онищенко.

За його словами, запис зроблений 6 вересня 2016 року і триває більше півгодини.

На самому аудіо під час обговорення питання, людина з голосом Довгого, мабуть, креслить схеми: «Те, що вони на сьогодні бачать (мабуть креслить), з'їхати звідси не вийде. Реально бачать таку картину ... ось це претензія ... і ти собі спокійно їдеш додому».

Вони обговорюють загрозу для однієї людини, для іншої, яку суму пропонується відшкодувати.

«Якщо цей концепт приймається, ти кажеш „ок“, я кажу „ок“, і вони це тобі відпрацьовують», — говорить чоловік з голосом Довгого.

На запису голос схожий на Онищенка наголошує, що йому важливо, щоб він не був оголошений в міжнародний розшук, що тоді не уникнути суду, якщо справа потрапить до Інтерполу. «Тоді мені доведеться говорити, що це справа політична», — говорить голос, схожий на Онищенка. Онищенко досі не оголошений в міжнародний розшук.

На запису голос, схожий на Онищенка, погоджується на схему, а перед цим питає, чи не «кинуть» його. Також Онищенко кілька разів каже про людину, яка представляється, що вона від Грановського. З попередніх заяв Онищенка, можна зробити висновок, що йдеться про адвоката Андрія Циганкова.

Голос, схожий на Онищенка, також питає, чому саме з ним так вчинили.

На аудіозаписі співрозмовники згадують ім'я якогось Михайла. За словами Онищенка, мова йде про журналіста Михайла Подоляка, який свого часу працював у нього піар-менеджером, а після втечі нардепа виступив комунікатором з людьми Порошенка.

Раніше президент на засіданні фракції в понеділок заявив, що "ніяких плівок немає і бути не може апріорі. Це така лінія захисту ".

Депутат Олесь Довгий підтверджує достовірність розмови, запис якої через ЗМІ опублікував нардеп Олександр Онищенко.

«Запис я не слухав, і слухати не збираюся, оскільки прекрасно пам'ятаю цю розмову, її передісторію та обставини. Як відомо, Онищенко — член депутатської групи „Воля народу“, секретарем якої я є. У нас з ним було звичайне стандартне спілкування колег по парламенту, хоча, як відомо, він нечасто бував на пленарних засіданнях», — сказав він.

Про обставини тієї зустрічі, запис якої оприлюднений, Довгий сказав, що викладав пропозиції юристів, оскільки Онищенко ще влітку попросив у нього допомоги.

"Я провів консультації з юристами. Вони дали правову оцінку ситуації і свої рекомендації. Онищенко кілька разів дзвонив і питав: «ну, що?», «Ну, коли?». Коли правову позицію сформували, я на його прохання полетів в Лондон, щоб пояснити пропозиції юристів ", — сказав він.

"А саме, те, що вони рекомендують матері Онищенко послатися на вік і в цьому ключі почати співпрацю зі слідством. Зайнявши при цьому позицію: «Мені 73 роки, я не розбираюся в бізнесі, мені нарадили різне, якщо це було правопорушенням, то я готова компенсувати бюджету втрачені гроші». В цілому все, що я сказав, зводиться до простої тези «поверни гроші в бюджет і спи спокійно», — пояснив Довгий.

При цьому Довгий заявляє, що спілкувався з Онищенком як представник групи «Воля народу», а не комунікатор в Порошенка.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 7-12-2016 19:17 | Кількість переглядів 110852 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100