Україна ускладнює відносини зі США — Держдеп
Парламентські вибори в Україні стали кроком назад для демократії в Україні. Про це в ході брифінгу Гельсінкської комісії у Вашингтоні заявили представники міжнародних організацій, які здійснювали аналіз виборів в Україні. Слухання проводилися у приміщення Конгресу 16 листопада 2012 року.
Директор Євразійської дивізії Міжнародного республіканського інституту, Стівен Нікс відзначив, що держава не забезпечила рівних умов для кандидатів у депутати, сприяла провладним кандидатам та не дала виборцям впевненість у тому, що їх голоси справді враховуються.
Заступник регіонального директора Євразійських програм Національного демократичного інституту Кейті Фокс закликала українську владу поважати волю виборців у спірних округах, де результати виборів досі не визначено.
Водночас, присутній на брифінгу представник Державного департаменту США Томас Мелія зазначив, що за результатами виборів і партія влади, і опозиційні сили отримали меншу підтримку виборців ніж на попередніх виборах. А це, на думку Мелії, свідчить про розчарування українців у політичних лідерах. Мелія також зазначив, що згортання демократії та вибіркові переслідування в Україні стають на заваді втіленню моделі стосунків, які США хотіли би мати з Україною.
На брифінгу також був присутній конгресмен-республіканець Роберт Адергольт, член Гельсінської комісії та голова підкомітету Конгресу з питань національної безпеки. Коментуючи вірогідність запровадження санкції щодо осіб винних у викривленні результатів виборів в Україні, конгресмен заявив:
«Вибори у США щойно закінчились. Президент Обама та його адміністрація звісно переглядатимуть свою політику, але мене особисто обнадіяло те, що на брифінгу були представники Держдепу та висловлювали слушні думки про Україну. Я переконаний, що чинна президентська адміністрація та Обама будуть приділяти Україні увагу та не лише забезпечать стабільність наших стосунків, але і пересвідчаться, що країна вірна обраному демократичному напрямку розвитку», — заявив конгресмен Роберт Адергольт.
Член Гельсінської комісії додав, що зараз у Конгресі ніхто не думає про санкції щодо конкретних людей в Україні через порушення на виборах. Конгресмени хочуть проаналізувати повідомлення про порушення, побачити, що відбулось. Про санкції не йдеться — йде оцінка ситуації, - зазначив Роберт Адергольт.
Коментарі

Все про: згортання демократії, Кейті Фокс, парламентські вибори, результати виборів, Роберт Адергольт, Стівен Нікс, США, Томас Мелия
Читайте по темі
-
Зеленський та путін готують вбивство Трампа як Кеннеді, — Вадим Гладчук –
-
путін застосував біологічну зброю (ковід) проти Китаю! Розслідування –
-
Сахалін (Куедао), Владивосток (Хайшеньвай), та Хабаровськ (Болі) повинні знову стати китайськими, а Сі Цзіньпін може стати Великим збирачем китайських земель –
-
God Bless America –
-
путін планує «доленосну війну» з Заходом. Документи –
-
Поляки та Польща ще потрібні Україні та українцям. Жменька галасливих покидьків ні на що суттєво не впливає –
-
Дякую полякам за добро –
1282483
-
Рада ЄС включила порушення санкцій до списку злочинів Євросоюзу –
78504
-
Російські генерали обговорювали застосування ядерної зброї, — The New York Times –
83121
-
«Російська армія буде повністю знищена», — глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель розповів, як НАТО реагуватиме на ядерний удар росії –
78509
-
НАТО проведе навчання з ядерного стримування терориста путіна –
80788
-
Байден про ядерний шантаж терориста путіна — найбільший подібний ризик Армагедону з часів Карибської кризи –
89621
-
США кілька місяців попереджають росію про наслідки застосування ядерної зброї — The Washington Post –
83121
-
Лукашенко погрожує Заходу літаками з ядерною зброєю –
78506
-
У разі атаки росіянами української АЕС з витоком радіації країни НАТО можуть оголосити війну росії –
80786