20.04.2024 23:25 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Аваковщина. Студентки з університету внутрішніх справ танцюють «блатняк» рашистської групи «Воровайки» — «Наколочки». Фото. Відео

Харківський університет внутрішніх справ, де навчаються майбутні поліцейські та слідчі, обіцяє лише перевірити танці курсанток під пісню російської шансон-групи «Воровайки», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

А в Одесі вибачаються за композицію про «новий рік у таборі» під час урочистого відкриття ялинки.

У мережі TikTok з'явилося відео, на якому п'ять курсанток у формі Харківського національного університету внутрішніх справ танцюють під пісню «Наколочки» групи «Воровайки».

Зокрема на відео грає такий фрагмент композиції:

«Я хорошая такая маменькина деточка,

Просто вся в татуировках милая студенточка.

Наколочки-наколочки, гоп татуировочки.

Вместо рыжих цацок носят девочки воровочки».

Сама ж пісня про те, як дівчат з кримінальними татуюваннями («мурок-воровайок») хочуть відправити у в'язницю для неповнолітніх.

Відео викликало резонанс у соцмережах — перезалитий на YouTube ролик за день набрав більше 250 тис. переглядів.

Зрештою на ситуацію відреагувало і керівництво університету для майбутніх правоохоронців.

«У соціальних мережах з'явилося відео, на якому дівчата у формі курсантів, ймовірно поліцейського вишу, танцюють під музичне супроводження російського шансону. Із зазначеного факту призначено службове розслідування», — йдеться у повідомленні університету.

Водночас у TikTok можна знайти сотні аналогічних відео, як під цю саму пісню танцюють молоді люди з України та Росії (щоправда, не у курсантській формі).

Жіночий шансон-гурт «Воровайки», у репертуарах якого є пісні «Хохли», «Хоп мусорок», «Шмон» а також оборот «если будет надо, заберем Одессу», планували приїхати до України у лютому 2020 року.

Згодом свої українські гастролі рашистська група відмінила.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 22-12-2020 20:02 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100