У Ганни Герман політична шизофренія?
Послухати радницю президента, то здається, що це говорить не одна, а дві різні людини.
Нещодавно на «Свободі слова» у Андрія Куликова «Геббельсівна» заявила, що піде з політики, якщо Янукович не полегшить долю Тимошенко.
«Я вірю, що підписавши асоціацію, ставши міцно на ноги, президент України, який шукає виходу з цієї ситуації, знайде вихід і полегшить долю своєї опонентки. Але полегшить не під тиском держав і чужих лідерів, не під погрозами... ні, він зробить це з висоти свого милосердя, свого християнського переконання і своєї сутності...», — сказала вона.
«Я вірю в це. І якщо моя віра перед вами виявиться лише ілюзіями моїми, я готова прийти і сказати: „Я назавжди відходжу з політики, бо я помилилася в цій людині“. Але я знаю цю людину більш як 8 років ... Думаю, що моя віра у нього має підстави...», — акцентувала Герман.
А от, для порівняння, що вона незабаром про те ж саме мовила на Радіо «Свобода»:
«Це не в компетенції президента України, це в компетенції юридичного поля, я би сказала ... Якщо Юлія Володимирівна написала заяву на ім'я президента таке звернення лікуватися за кордоном, то це дає президентові підстави звертатися до парламенту з тим, щоб у парламенті були розглянуті відповідні закони, щоб створити законодавче поле, яке б давало можливість для такого кроку».
Ну то як все це розуміти? Обидві заяви зроблені протягом одного тижня. Чим не роздвоєння особистості?
А її колега по політдурдому, регіоналка Інна Богословська у Шустера назвала Арсенія Яценюка «уродом». «Вот урод» — пробубоніла вона собі під ніс, коли той виступав від центрального мікрофону.
Знала б Інна Германівна як позаочі її саму називають. Переважна більшість епітетів і характеристик — якщо не нецензурні, то дуже близькі до того. І взагалі, наскільки вони, ці безсовісні регіонали, остогидли. Як воротить від їх пихатих фізіономій, від тієї хуцпи, що вони безсоромно несуть на ток-шоу. Вже несила дивитися й слухати.
Як би хотілося прокинутися одного чудового ранку і ніколи їх більше не побачити. Хіба що в якомусь із звіринців. Ну такі вже дикуни, такі печерні. Неандертальці, шарікови, швондєри. Всі як на підбір. Один Владислав Лук'янов чого вартий. Подивишвся на нього — мимоволі згадуєш «Собаче серце».
А Інні Германівні б — мітлу та ступу. Теж відомий казковий персонаж вимальовується...
Олексій Мазур
Коментарі
![Кількість переглядів Кількість переглядів](https://sprotiv.org/wp-content/themes/sprotiv/images/i_views.png)
Все про: Владислав Лук'янов, Ганна Герман, Інна Богословська, політдурдом, Тимошенко, Янукович, Яценюк
Читайте по темі
-
Безпрецедентний вирок: свободівець Аронець має сплатити регіоналці Богословській 50 тисяч гривень за допис у соцмережах –
-
Богословская обозвала себя кобылой –
-
Люди Богословської отримали 2 мільйони від «Укренерго» невідомо на що –
-
Богословская устроила истерику со слезами. Под аплодисменты. Фото. Видео –
-
Региональная овца Богословская назвала «избитую» в Киеве журналистку Сницарчук фашисткой. Видео –
-
Сергея Кивалова и Вадима Колесниченко должны лишить депутатских мандатов –
5620
-
У наступний парламент, окрім Богословської, рветься її чоловік –
-
Денонсировать «харьковские соглашения» можно только в пакете с газовыми соглашениями — Богословская –
-
Тимошенко нельзя посадить за измену без Путина — Богословская –
-
Путін не прийняв подарунок Януковича через виступ регіоналки Богословської? –
-
Богословская хочет привлекать журналистов к ответственности за «лживые» новости –
-
Уроки «демократії і свободи слова» від БЮТу. Відео –
-
405 млн долларов — цена государственной измены Тимошенко –
-
Юлію Тимошенко звинувачують у державній зраді –