24.02.2024 19:20 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

За рік зрадник Порошенко заплатив до бюджету Росії 100 мільйонів рублів

Кондитерська фабрика в російському місті Липецьк, що належить президенту України Петрові Порошенку, 2014 року сплатила до бюджету Росії близько 100 млн руб. податків.

Це близько $2–3 млн (курс рубля до долара торік сильно змінився).

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» пише юрист Олексій Романов, із Харкова, повідомляє sprotiv.org.

Відповідні дані, зазначає, можна знайти на сайті, де розміщується звітність фірм, що випускають цінні папери в Росії. Зокрема, можна ознайомитися і з річним бухгалтерським звітом Липецької кондитерської фабрики за минулий рік.

«Наприклад, податку на прибуток сплачено 1 мільйон 110 тисяч рублів, податку на майно — 82 мільйони 372 тисячі, інших податків — 5 мільйонів 506 тисяч рублів, — пише Романов. — Суму сплаченого до бюджету податку на додану вартість визначити важко, оскільки у фінансовій звітності вона явно не вказується. У будь-якому разі, за 2014-й Липецька кондитерська фабрика сплатила до бюджету Російської Федерації близько 100 млн рублів. Це 2–3 мільйони доларів. За рахунок цих грошей фінансується багато чого. Наприклад, збройні сили Російської Федерації».

Петро Порошенко під час передвиборної президентської кампанії торік обіцяв продати свій бізнес у разі обрання. Зокрема, й фабрику в Липецьку. Але цього не зробив.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 25-07-2015 13:20 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100